Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Víme, jak dostat hudbu a dialogy z DVD

aktualizováno 
Líbí se vám skladba na filmovém DVD? Chcete si uchovat zajímavé programy? Vyzkoušejte program z naší nabídky. Nebo chcete origiální zvonění? Stačí jen vzít oblíbenou skladbu a z ní vystřihnout požadovanou část. Ten pak uložit ve formátu, se kterým si poradí váš telefon. Také s tím vám poradíme.

Multimediální přehrávače

 

AudioPlayer 0.9

web, download
open source
0,04 MB
AudioPlayer je velmi jednoduchý open source hudební přehrávač, který umožňuje přehrávání hudby ve formátech MP3, MPGA, WAV, MIDI, AU, WMA a ASF, včetně mnoha různých typů playlistů.

Apollo 37zw

web, download
freeware
0,7 MB
Apollo 37zw je jednoduchý přehrávač hudby ve formátech MP3 a WAV, který podporuje playlisty typu M3U a PLS a obsahuje i 16kanálový ekvalizér.

Pulse Master 3.0

web, download
trialware
3,4 MB
Pulse Master je zajímavý hudební přehrávač, který umí například měnit rychlost přehrávání hudby. Aplikace přehrává hudbu v běžných formátech MP3, WAV, WMA, OGG a Audio CD.

1by1 1.55

web, download
freeware
0,05 MB
Nenáročný přehrávač MP3 souborů umí například přehrávat obsahy vybraných adresářů či disků, bez nutnosti vytvářet playlisty ze skladeb ve složkách.

Grabování, konverze, vypalování

DVD Audio Ripper 4.0.48.0430

web, download
trialware
3,4 MB
Aplikace DVD Audio Ripper ukládá zvukové stopy z filmů na DVD do souborů ve formátech WAV a MP3, včetně vytváření ID3 tagů. V programu je možné zvolit, ze kterých kapitol filmu se bude zvuk ukládat.

MuvAudio 1.5

web, download
shareware
2,9 MB
Nová verze programu MuvAudio, který slouží k nahrávání a konverzi různých formátů zvuku, opravuje řadu drobných chyb. Aplikace podporuje dlouhou řadu různých formátů hudby, pracuje s ID3 tagy a umožňuje podrobné nastavení kvality výstupního souboru.

ImTOO Audio Encoder 2.1.57.0510

web, download
trialware
12,1 MB
ImTOO Audio Encoder zvládne vzájemnou konverzi mnoha hudebních formátů, jako je například MP3, WAV, WMA, MP4, OGG, APE, AAC či VQF. Další užitečnou funkcí je ukládání zvukových stop z videí ve formátech AVI, WMV, ASF a MPEG). ImTOO Audio Encoder podporuje dávkovou konverzi a pracuje ID3 tagy.

AACoder Plus 1.0

web, download
trialware
5,1 MB
Ke konverzi pěti hlavních hudebních formátů (MP3, WAV, OGG, WMA a AAC) slouží program AACoder Plus. Konverze probíhá dávkově, velmi rychle a bez ukládání dočasných souborů.

Editory tagů, katalogizéry a ostatní MP3 utility

Ultra Tag Editor 2.4.1

web, download
trialware
1,4 MB
Ultra Tag Editor je komplexní aplikace pro správu a třídění hudby ve formátu MP3. Program je plně vybaven na práci d ID3 tagy, včetně spolupráce s internetovou databází hudby a exportu informací z tagů do souborů ve formátech HTML, XLS, a CSV.

Wave MP3 Editor 8.1

web, download
trialware
21 MB
Wave MP3 Editor ukládá v reálném čase hudbu z Audio CD do souborů ve formátech WAV, OGG a MP3. Aplikace umí do vytvářených hudebních souborů přidávat různé efekty z bohaté nabídky.

MP3Producer 2.50

web, download
shareware
2,5 MB
Další aplikace, která umí extrahovat hudební stopy z CD, nese název MP3Producer. Kromě ukládání hudby z CD do formátů MP3 a WAV zvládne i vzájemnou konverzi těchto formátů. U vytvářených MP3 souborů je možné nastavit bitrate, vytvořit ID3 tagy a naplnit je údaji z internetové databáze. Z CD je možné uložit jen vybrané skladby nebo i části skladeb. K aplikaci lze stáhnout rovněž i český překlad uživatelského rozhraní.

Audio editory, efekty a další utility

DJ Mix Master 3.1

web, download
trialware
3,2 MB
DJ Mix Master je jednoduchý dvoustopý mixovací nástroj, který umí na mixovanou hudbu aplikovat různé efekty, přidávat zvuky a měnit tempo přehrávání.

The Ringtone Maker 2.6

web, download
trialware
1,8 MB
S aplikací The Ringtone Maker si snadno vytvoříte vyzvánění pro vás mobilní telefon z hudebních souborů ve formátech MP3, WAV, WMA, OGG nebo přímo z hudebních CD. Program umí vystřihnout vybranou část skladby, optimalizovat velikost výsledného souboru a mnoho dalšího.

Create Ringtone 4.4

web, download
shareware
1,8 MB
Další program, se kterým lze vytvářet vyzvánění pro mobilní telefony je Create Ringtone. Aplikace ukládá vybrané části souborů ve formátech MP3, WMA, OGG a WAV a upravuje jejich kvalitu tak, aby nezabraly mnoho místa v paměti telefonu.

Ace of WAV 2.7

web, download
trialware
2,3 MB
Ace of WAV je vyspělý syntezátor a editor zvuku, který vás potěší intuitivním uživatelským prostředím, podporou skriptování a zabudovaným OpenDSP vývojovým prostředím pro tvorbu vlastních plug-in funkcí.Nejčtenější

„Tak mě zastřel!“ vykřikl ruský voják a zavraždil šestnáctiletého kluka

Vražedná zbraň. Touto pistolí Stečkin APS zastřelil opilý ruský voják Rudněv v...

„Teď v Československu platí sovětské zákony,“ řekl ruský generál vyšetřovatel Veřejné bezpečnosti, když pátrali po...

Zabil je výbuch ruského tanku v centru Prahy. KSČ ničila životy pozůstalým

Tanky typové řady T-54/55, ten blíž k fotografovi evidentně neschopný pohybu,...

Zatímco na pražské Vinohradské třídě hořel a vybuchoval tank, zmatení ruští vojáci na Václavském náměstí zahájili palbu...Tento pancíř dá tankistům pocit bezpečí a jistoty. Ale bude to stačit?

SMART PROTech na tanku Leopard 2

Německá firma IBD Deisenroth Engineering (IBD) představila prototyp balistické ochrany SMART PROTech pro obrněná...

Úspěšný start. Sonda míří ke Slunci tak blízko, jako žádná předtím

Úspěšný start rakety Delta IV Heavy 12.8.2018 v 9:31 se sondou Parker Solar...

V neděli ráno se ke Slunci vydala unikátní sonda Parker Solar Probe. Měla by se přiblížit k naší hvězdě podstatně blíže...

Sulfan jako lék? V lidských buňkách možná pomáhá zvrátit stárnutí

Klíč k procesu stárnutí tkví v DNA.

Tým vědců zkoumající jednu z příčin stárnutí oznámil úspěch, a to přímo na lidských buňkách v laboratorních podmínkách....

Další z rubriky

Tablet vám pomůže jednoduše sdílet soubory nebo pohodlně prohlížet PDF

Tablet pro práci i zábavu

Šikovný správce souborů vám ušetří čas, stejně jako aplikace pro pohodlné sdílení obsahu. Pomoci může také prohlížeč...

Microsoft dokončil práci na tmavém módu Windows 10

Temný mód Průzkumníka souborů ve Windows 10.

Nová testovací verze Windows 10 přináší další rozšíření takzvaného tmavého módu (Dark mode), který může zpříjemnit...

S aplikací poznáte každou kytku a poznámkový blok uloží i hesla

Užitečné programy pro tablet vám mohou pomoci i udělat radost.

Na cestách se vám může hodit například atlas rostlin i poznámkový blok. A nechybí třeba ani ekvalizér zvuku v efektním...

Najdete na iDNES.cz