Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Víme, jak dostat hudbu a dialogy z DVD

aktualizováno 
Líbí se vám skladba na filmovém DVD? Chcete si uchovat zajímavé programy? Vyzkoušejte program z naší nabídky. Nebo chcete origiální zvonění? Stačí jen vzít oblíbenou skladbu a z ní vystřihnout požadovanou část. Ten pak uložit ve formátu, se kterým si poradí váš telefon. Také s tím vám poradíme.

Multimediální přehrávače

 

AudioPlayer 0.9

web, download
open source
0,04 MB
AudioPlayer je velmi jednoduchý open source hudební přehrávač, který umožňuje přehrávání hudby ve formátech MP3, MPGA, WAV, MIDI, AU, WMA a ASF, včetně mnoha různých typů playlistů.

Apollo 37zw

web, download
freeware
0,7 MB
Apollo 37zw je jednoduchý přehrávač hudby ve formátech MP3 a WAV, který podporuje playlisty typu M3U a PLS a obsahuje i 16kanálový ekvalizér.

Pulse Master 3.0

web, download
trialware
3,4 MB
Pulse Master je zajímavý hudební přehrávač, který umí například měnit rychlost přehrávání hudby. Aplikace přehrává hudbu v běžných formátech MP3, WAV, WMA, OGG a Audio CD.

1by1 1.55

web, download
freeware
0,05 MB
Nenáročný přehrávač MP3 souborů umí například přehrávat obsahy vybraných adresářů či disků, bez nutnosti vytvářet playlisty ze skladeb ve složkách.

Grabování, konverze, vypalování

DVD Audio Ripper 4.0.48.0430

web, download
trialware
3,4 MB
Aplikace DVD Audio Ripper ukládá zvukové stopy z filmů na DVD do souborů ve formátech WAV a MP3, včetně vytváření ID3 tagů. V programu je možné zvolit, ze kterých kapitol filmu se bude zvuk ukládat.

MuvAudio 1.5

web, download
shareware
2,9 MB
Nová verze programu MuvAudio, který slouží k nahrávání a konverzi různých formátů zvuku, opravuje řadu drobných chyb. Aplikace podporuje dlouhou řadu různých formátů hudby, pracuje s ID3 tagy a umožňuje podrobné nastavení kvality výstupního souboru.

ImTOO Audio Encoder 2.1.57.0510

web, download
trialware
12,1 MB
ImTOO Audio Encoder zvládne vzájemnou konverzi mnoha hudebních formátů, jako je například MP3, WAV, WMA, MP4, OGG, APE, AAC či VQF. Další užitečnou funkcí je ukládání zvukových stop z videí ve formátech AVI, WMV, ASF a MPEG). ImTOO Audio Encoder podporuje dávkovou konverzi a pracuje ID3 tagy.

AACoder Plus 1.0

web, download
trialware
5,1 MB
Ke konverzi pěti hlavních hudebních formátů (MP3, WAV, OGG, WMA a AAC) slouží program AACoder Plus. Konverze probíhá dávkově, velmi rychle a bez ukládání dočasných souborů.

Editory tagů, katalogizéry a ostatní MP3 utility

Ultra Tag Editor 2.4.1

web, download
trialware
1,4 MB
Ultra Tag Editor je komplexní aplikace pro správu a třídění hudby ve formátu MP3. Program je plně vybaven na práci d ID3 tagy, včetně spolupráce s internetovou databází hudby a exportu informací z tagů do souborů ve formátech HTML, XLS, a CSV.

Wave MP3 Editor 8.1

web, download
trialware
21 MB
Wave MP3 Editor ukládá v reálném čase hudbu z Audio CD do souborů ve formátech WAV, OGG a MP3. Aplikace umí do vytvářených hudebních souborů přidávat různé efekty z bohaté nabídky.

MP3Producer 2.50

web, download
shareware
2,5 MB
Další aplikace, která umí extrahovat hudební stopy z CD, nese název MP3Producer. Kromě ukládání hudby z CD do formátů MP3 a WAV zvládne i vzájemnou konverzi těchto formátů. U vytvářených MP3 souborů je možné nastavit bitrate, vytvořit ID3 tagy a naplnit je údaji z internetové databáze. Z CD je možné uložit jen vybrané skladby nebo i části skladeb. K aplikaci lze stáhnout rovněž i český překlad uživatelského rozhraní.

Audio editory, efekty a další utility

DJ Mix Master 3.1

web, download
trialware
3,2 MB
DJ Mix Master je jednoduchý dvoustopý mixovací nástroj, který umí na mixovanou hudbu aplikovat různé efekty, přidávat zvuky a měnit tempo přehrávání.

The Ringtone Maker 2.6

web, download
trialware
1,8 MB
S aplikací The Ringtone Maker si snadno vytvoříte vyzvánění pro vás mobilní telefon z hudebních souborů ve formátech MP3, WAV, WMA, OGG nebo přímo z hudebních CD. Program umí vystřihnout vybranou část skladby, optimalizovat velikost výsledného souboru a mnoho dalšího.

Create Ringtone 4.4

web, download
shareware
1,8 MB
Další program, se kterým lze vytvářet vyzvánění pro mobilní telefony je Create Ringtone. Aplikace ukládá vybrané části souborů ve formátech MP3, WMA, OGG a WAV a upravuje jejich kvalitu tak, aby nezabraly mnoho místa v paměti telefonu.

Ace of WAV 2.7

web, download
trialware
2,3 MB
Ace of WAV je vyspělý syntezátor a editor zvuku, který vás potěší intuitivním uživatelským prostředím, podporou skriptování a zabudovaným OpenDSP vývojovým prostředím pro tvorbu vlastních plug-in funkcí.
Nejčtenější

Zemřel Stephen Hawking, nejslavnější fyzik současnosti. Bylo mu 76 let

Britský fyzik Stephen Hawking

Světoznámý britský fyzik Stephen Hawking, který byl kvůli neurodegenerativní chorobě ochrnutý, ve věku 76 let zemřel....

Proč je zrzavých tak málo? Všem se líbí, ale zřejmě jsou nemocnější

Zrzavé vlasy dnes mají dnes v průměru zhruba dvě procenta celoevropské populace.

Zrzaví lidé, kterých jsou v Evropě asi dvě procenta, jsou nemocnější než ti nezrzaví, a to především ženy. Přesto zrzky...PŘEHLEDNĚ: Co dělat, abyste nepřišli o ČT Sport a ČT D/Art

Časová osa přechodu na DVB-T2.

Kvůli přechodu na nový formát pozemního televizního vysílání se Česká televize rozhodla, že přesune kanál ČT D/Art do...

Dříve loupil a vraždil na Západě, pak byl zločincem jugoslávské války

Zeljko Raznatovič známý jako Arkan, byl velitelem srbské jednotky Tygři. Právě...

Na Arkana, šéfa nechvalně proslulých Arkanových tygrů z jugoslávské války, měli mezinárodní vyšetřovatelé políčeno...

Slavný archeolog objevil „první město“. A podváděl i ze záhrobí

James Mellaart (s cigaretou) v Çatal Hüyük v 60. letech

Pohled do pozůstalosti zpětně usvědčil autora jednoho z největších archeologických objevů 20. století ze systematického...

Další z rubriky

Umělá inteligence Googlu slouží v armádě a ne všem se to líbí

Bezpilotní letoun RQ-4 Global Hawk

Umělou inteligenci společnosti Google využívá americká armáda v rámci jednoho projektu u bezpilotních letadel.

Tipy a triky pro Windows 10: Dostaňte z OneDrivu maximum

Tipy a triky pro Windows 10

OneDrive není jen služba ve Windows. Jde o celou platformu, která uživatelům umožňuje manipulovat s daty i mimo PC...

Nahrajeme váš mozek na cloud, plánuje startup. Ale zabije vás tím

Mozek, ilustrace

Johnny Depp by měl zbystřit. Zahrál si totiž roli ve filmu Transcendence, ve kterém si po smrti nahraje mysl do...

Najdete na iDNES.cz