Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Víme, jak na internetu naleznete tisíce TV a rádií

aktualizováno 
Pusťte si vaši oblíbenou televizní stanici kdekoliv. Stačí vám pouze připojení k internetu a některý software z naší dnešní nabídky.

Hlavně po ničem nepátrej, nic neřeš, nic nepřepínej, sedni si a seď a buď rád, že seš. Tak tuto hlášku jste již možná mnohokrát slyšeli z filmu Knoflíkáři od Petra Zelenky. Pokud se i vy rádi díváte na televizi, pak pro vás máme tip na zajímavý prográmek s názvem TVUPlayer.

Programů pro sledování TV a poslouchání rádií existuje obrovské množství. Bohužel většinou trpí několika neduhy. Bývají prošpikovány spywarem, jsou špatně ovladatelné a uvedené programy či rádia nelze spustit. I přesto se však dá nalézt několik programů, o které se jejich autoři starají a připravují pro ně časté aktualizace.

Dokončete svoji práci, pohodlně se usaďte a nalaďte jednu z mnoha stovek TV či rádií. Můžete mít skoro jistotu, že následující hodiny se od PC neodtrhnete.

TVUPlayer 2.3 – freeware
Program pro sledování televizních programů. Na výběr máte skoro 50 volně dostupných TV. Nechybí stanice jako např. CNN, NBC, Fox, Animal Planet atd. Můžete si vytvořit vlastní seznam vámi preferovaných kanálů. Sledovat je můžete nejen v okně, ale také přes celou obrazovku v rozlišení 800x600. Vítaná je i informace, kolik dat jste při sledování daného programu stáhli.

 • Stahujte na této adrese (3,3 MB).


  TV 2.0 – freeware

  Sledujte až 300 programů živě. Tato aplikace je snadná na používání. Lehce si lze definovat seznam oblíbených stanic. Programy lze filtrovat dle žánrů: hudba, zprávy, vzdělávací, sporty, shop kanály atd., anebo využít možnost zobrazit si programy pro konkrétní země.

 • Stahujte na této adrese (1,1 MB).


  OnLine TV Live 6.3 – freeware

  OnLine TV Live svým uživatelům nabízí až 3 645 bezplatných televizí a rádií. Do tohoto čísla jsou zahrnuty však i ryze internetové TV a rádia. Navíc bohužel většina z programů je dostupná pouze po zaplacení poplatku. Sledovat však můžete (opět za poplatek) i vámi vybraný film. Videa lze sledovat přímo v programu a to i v celoobrazovém režimu.

 • Stahujte na této adrese (3,8 MB).


  Democracy Player 0.9 – freeware

  Democracy Player obsahuje jak TV, které vysílají vzduchem, tak i ty, které jsou na internetu. Nechybí však ani zajímavá videa shromážděná z různých zdrojů. K dispozici je i Channel Guide, tedy jakýsi průvodce po televizních programech. Lze si vytvořit i vlastní seznam preferovaných programů.

 • Stahujte na této adrese (22,3 MB).


  JLC's Internet TV 1.0 – freeware

  Program sice slibuje, že umožňuje sledovat zdarma dostupné internetové TV, ale umí přehrávat i klasické TV. V seznamu jich má na 1 400. O jejich aktuálnost se stará zabudovaný aktualizační mechanismus. Videa lze prohlížet jak ve WMP tak i v RealPlayeru.

 • Stahujte na této adrese (108 KB).


  Easy TV 2.6 – freeware

  Produkt přináší na 1 000 TV do vašeho PC, které si lze navíc také nahrávat. Stanice jsou předkonfigurovány dle žánru a stačí si z nich pouze vybrat. Pokud budete chtít, můžete i naplánovat automatické nahrávání vybrané stanice.

 • Stahujte na této adrese (4,5 MB).


  Super Internet TV 7.0 – shareware

  Umožňuje sledovat na 800 TV stanic a poslouchat stovky rádií. Specialitou této aplikace je možnost sledovat webové kamery. Pro správnou funkci programu je zapotřebí mít instalovaný Windows Media Player a RealPlayer. Stanice jsou rozděleny podle států a měst a třídit je můžete dle oblíbených.

 • Stahujte na této adrese (2,4 MB).


  TV & Radio Tuner 5.5 – trial

  On–line vysílání TV a rádia. K dispozici je více než 1 200 televizních stanic a 7 800 rozhlasových stanic. Má jednoduché menu a vyznačuje se snadným ovládáním. Nechybí možnost zaznamenávat zvukovou stopu a ovládání přes lištu.

 • Stahujte na této adrese (3,5 MB).


  Online TV Player 3.0 – trial

  Online TV Player je program, který vám umožní sledovat přes 850 internetových televizních stanic a poslouchat více než 1 500 rozhlasových stanic v PC. Stanice jsou řazeny dle jejich žánrů a je skinovatelný.

 • Stahujte na této adrese (1,6 MB).


  Free internet TV – trial

  Jste–li k internetu připojeni alespoň 56 kilobitovou linkou, můžete si s tímto programem vychutnat na 1 600 Tv on–line. Nechybí skiny.

 • Stahujte na této adrese (2,4 MB). • Nejčtenější

  Zemřel Stephen Hawking, nejslavnější fyzik současnosti. Bylo mu 76 let

  Britský fyzik Stephen Hawking

  Světoznámý britský fyzik Stephen Hawking, který byl kvůli neurodegenerativní chorobě ochrnutý, ve věku 76 let zemřel....

  ČT kvůli přechodu na nový formát odstraní ČT Sport ze současné sítě

  Pokrytí přechodové sítě DVB-T2 České televize s označením 11 v květnu 2018.

  Česká televize spouští vlastní vysílací síť pro DVB-T2 se svými kanály v HD rozlišení. Tento krok má nastartovat zájem...  Evropě se zpozdil čas. Proč vaše trouba spoléhá na spolupráci 25 zemí?

  Kvůli snížené frekvenci proudu v evropské elektrické síti se některé hodiny po...

  Budíky, mikrovlnné trouby a další domácí spotřebiče se od ledna zpozdily o šest minut za přesným časem. Může za to spor...

  Dříve loupil a vraždil na Západě, pak byl zločincem jugoslávské války

  Zeljko Raznatovič známý jako Arkan, byl velitelem srbské jednotky Tygři. Právě...

  Na Arkana, šéfa nechvalně proslulých Arkanových tygrů z jugoslávské války, měli mezinárodní vyšetřovatelé políčeno...

  Slavný archeolog objevil „první město“. A podváděl i ze záhrobí

  James Mellaart (s cigaretou) v Çatal Hüyük v 60. letech

  Pohled do pozůstalosti zpětně usvědčil autora jednoho z největších archeologických objevů 20. století ze systematického...

  Další z rubriky

  Vylepšete si Skype například aktivací nahrávání konverzace

  „Žijete v Severní Americe?“ ptala se třída z Červeného vrchu. „Néé,“ usmívají...

  Nejen textovou komunikaci, ale také tu zvukovou či videohovory včetně těch konferenčních je možné zaznamenat a uchovat...

  Zkontrolujete si éčka v potravinách nebo tablet užijte k třídění souborů

  Tablet pro práci i zábavu

  Mezi zajímavými aplikacemi pro tablety s Androidem tentokrát najdete například internetový prohlížeč, aplikaci na...

  Nová Windows 10 se budou jmenovat Spring Creators Update

  Microsoft vydal novou verzi Windows 10 s označením Fall Creators Update.

  Jak se blíží velká jarní aktualizace Windows 10, testuje Microsoft novinky, které se v ní pravděpodobně objeví....

  bazar-sport-kola
  bazar-sport-kola

  Sportovní výbavu levněji? Na našem bazárku ano.

  Najdete na iDNES.cz