Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Vyberte si svého sázkaře (Zajímavé programy a utilitky ke stažení zdarma 44/04)

aktualizováno 
Sázíte často a rádi? Věnujete se sázení na sportovní výsledky či hry společnosti Sazka? Nebaví vás neustále dokola vymýšlet číselné kombinace a nepamatujete si výsledky starších, již odehraných utkání? Potom zkuste využít aplikace věnující se sázení.

Celá řada z nás již jistě někdy podlehla myšlence jít si vsadit. V české republice je možné sázet nejen na různé hry, ale také na sportovní výsledky, či na to, jak dopadnou volby, nebo kdo vyhraje v TV soutěži. Nemáte-li zaručené tutovky, potom vám s volbou mohou pomoci speciální aplikace, určené pro výběr kombinací, či prohlédnutí výsledků již odehraných zápasů.

Především sportovní sázení zabere nejednomu sázkaři mnohé chvíle. Ten, kdo studuje výsledky mužstev si musí vést archív výsledků. Naštěstí existují aplikace, obsahující rozsáhlé databáze s již odehranými zápasy.
Pokud navíc sázíte i v loteriích a jiných číselných hrách, ale ve výhru čísel tvořených daty narození vašich blízkých nevěříte a vymýšlet stále nové kombinace vás nebaví, potom můžete vyzkoušet jiný druh aplikací. Ty vám totiž mohou vygenerovat náhodná čísla, která můžete následně použít třeba pro vsazení Sportky. Jste-li ochotni pro zaručený tip udělat cokoliv, zkuste vyzkoušet některou aplikaci z našeho přehledu. Možná se již konečně dočkáte vytouženého milionu.

Osobní sázkaři na PC:

Kurzové sázky – TIPSPORT 1.01 – demo
První produkt z portfolia společnosti Saxtron Software. Program umožňuje vytvářet originální rozpisy s garancí AKU výhry pro sázky na sportovní příležitosti. Obsahuje algoritmus generování rozpisů pracující tak, aby výsledný rozpis byl co možná nejlevnější a přitom vždy garantoval AKU výhru pro určitý počet správně tipovaných událostí. Demo umožňuje tvořit rozpisy pouze do 8 událostí v systémech až 5 AKU, aktualizace lze provádět jen po dobu 30ti dnů.

 • Stahujte na této adrese (1.9 MB).
 • Rozpisy pro loterie 1.03 - demo
  Další software Saxtronu se věnuje rozpisům pro české a slovenské loterie. Program tak umožňuje vytvářet originální rozpisy pro hry Sportka, LOTO, 5ze40, LOTO 5z35 a Grand. Poradí si s tvorbou tabulek výher pro vygenerované rozpisy. Vlastní čísla budete moci dosazovat s možností umístění na pozice v rozpisu. Nechybí ani archivace rozpisů či zpětné ověření a test na výhry v databázi tažených čísel s možností nastavení rozsahu testování. Demo verze programu umožňuje tvorbu a zpracování rozpisů jen do 12 čísel pro hru Sportka a LOTO.

 • Stahujte na této adrese (1.5 MB).
 • Rozpisy pro Šťastných deset (KENO systémy) 1.07 - demo
  Poslední aplikace věnující se tipování čísel je určena pro sázkaře v nové hře společnosti Sazka. Program umožňuje vytvářet originální rozpisy s různým systémem a počtem zaručených čísel pro hry Šťastných deset a KENO10. Dále umožňuje tvorbu a analýzu rozpisů, vyhledávání a zobrazování výherních kombinací na tiketech, barevné zobrazení výherních čísel v jednotlivých kombinacích, definování vlastních barev pro zobrazení výher a také automatickou aktualizaci programu přes internet. Demo verze programu umožňuje tvorbu a zpracování rozpisů pouze do 10 čísel v systému dvojic až devític.

 • Stahujte na této adrese (1.5 MB).
 • Tipsport Gambler 1.2.1 – freeware
  Tento sázkař od Macek.cc (programátor má na svědomí i velmi dobrý program pro práci s digi fotkami JPEG Resampler), je určen pro sportovní sázkaře a je zaměřen na nabídky společnosti Tisport, a.s. Aplikace umožňuje sledovat aktuální kurzové nabídky, uživatel si z nabídky může snadno zvolit sázku, kterou lze vytisknout a uložit. Aplikace nabízí pravidelné načítání výsledků zápasů, při každém načtení se kontrolují a aktualizují vaše sázky. Poté tedy můžete přímo v aplikaci vidět, zda byly vaše sázky správné nebo ne. Disponuje slušnou grafikou. Chodíte-li tedy často do Tipsortu, určitě ji minimálně vyzkoušejte.

 • Stahujte na této adrese (308 kB).
 • Sportka 2.02 – freeware
  Jan Šebetovský vystavil na svých stránkách další verzi prográmku Sportka. Jak již název napovídá, jde o aplikaci pro generování čísel k sázení sportky. Ty si poté můžete uložit a znovu kdykoliv načíst. Je jednoduchá a lehce ovladatelná.

 • Stahujte na této adrese (580 kB).
 • TIPZAP 4 – demo
  Jestliže rádi sázíte na sportovní utkání a nechodíte pouze do Tipsportu, potom by se vám mohla hodit aplikace TIPZAP 4. Ten vám totiž pomůže nejen s tipováním vámi vybraného utkání za pomoci databáze výsledků, ale nabídne i přehledné tabulky několika světových fotbalových lig a výsledky jednotlivých odehraných utkání. Umí také vytvářet všechny různé kombinace kursů i s tutovkou.

 • Stahujte na této adrese (530 kB).
 • Expert Lotto 4.06 - demo
  Univerzální program pro hráče číselných loterií. Umožní sledovat a analyzovat vylosovaná čísla, generovat sázená čísla, použít nejrůznější filtry na sázená čísla, sledovat množství statistik či tisknout přímo na tikety. Funkce jsou založené na matematických algoritmech. Použít ho je možné nejen pro loterie společnosti Sazka, a.s. - Sportka, Šťastných 10, Euro Milióny, ale i pro zahraniční loterie. Pro chod je nutné mít instalovánu Javu 1.4 (http://www.java.com/). K dispozici je i verze pro Linux, UNIX a MAC OS!

 • Stahujte na této adrese (5.1 MB).
 • HRY SAZKY 1.1 – shareware
  Program HRY SAZKY je určen pro sázející, kteří chtějí zefektivnit své sázky ve hrách Sportka, 5 ze 40, Štastných 10 a Sazka. Umožňuje tipovat sloupce s větší pravděpodobností získání výhry, některé funkce vylučují opakování stejných kombinací čísel při generování více sloupců nebo vyřazují sloupce, které již nějakou cenu v minulosti získaly. Další funkcí je např. zobrazení počtu cen, které vámi vygenerované sloupce vyhrály v minulosti. Aplikace pracuje v prostředí MS-DOS.

 • Stahujte na této adrese (173 kB).
 • Sazka,Tipsport, Fortuna, Chance 1.0 – shareware
  Slouží k vytvoření zkrácených systémů pro tipovací hry jak np. fotbal, hokej,basketbal a jiné v sázkových kancelářích Sazky,Tipsportu, Chance a Fortuny. Podle zadaných parametrů se vytvoří systém, který můžete přizpůsobit svým potřebám. Hotový systém lze kdykoliv použít nebo vytisknout na papír nebo tikety. Program generuje max.  400 000 sázek.

 • Stahujte na této adrese (637 kB).
 • Bet Office 2002 1.3 - demo
  V tomto balíčku naleznete soubor aplikací pro sázení. Jde o Kombinátor, Asian Handicap, Profi Rozpis a Peer To Peer. Je určen jak začínajícím sázkařům, tak i profíkům. Po připojení k internetu automaticky stahuje nabídku Chance, Tipsportu a Fortuny.

 • Stahujte na této adrese (1.8 MB).


 • Nejčtenější

  „Tak mě zastřel!“ vykřikl ruský voják a zavraždil šestnáctiletého kluka

  Vražedná zbraň. Touto pistolí Stečkin APS zastřelil opilý ruský voják Rudněv v...

  „Teď v Československu platí sovětské zákony,“ řekl ruský generál vyšetřovatel Veřejné bezpečnosti, když pátrali po...

  Zabil je výbuch ruského tanku v centru Prahy. KSČ ničila životy pozůstalým

  Tanky typové řady T-54/55, ten blíž k fotografovi evidentně neschopný pohybu,...

  Zatímco na pražské Vinohradské třídě hořel a vybuchoval tank, zmatení ruští vojáci na Václavském náměstí zahájili palbu...  Tento pancíř dá tankistům pocit bezpečí a jistoty. Ale bude to stačit?

  SMART PROTech na tanku Leopard 2

  Německá firma IBD Deisenroth Engineering (IBD) představila prototyp balistické ochrany SMART PROTech pro obrněná...

  Úspěšný start. Sonda míří ke Slunci tak blízko, jako žádná předtím

  Úspěšný start rakety Delta IV Heavy 12.8.2018 v 9:31 se sondou Parker Solar...

  V neděli ráno se ke Slunci vydala unikátní sonda Parker Solar Probe. Měla by se přiblížit k naší hvězdě podstatně blíže...

  Sulfan jako lék? V lidských buňkách možná pomáhá zvrátit stárnutí

  Klíč k procesu stárnutí tkví v DNA.

  Tým vědců zkoumající jednu z příčin stárnutí oznámil úspěch, a to přímo na lidských buňkách v laboratorních podmínkách....

  Další z rubriky

  Tipy a triky pro Windows 10: přehrávejte streamovaná videa v HDR

  Tipy a triky pro Windows 10

  Aktivujte si přehrávání streamovaných videí s vysokým dynamickým rozsahem. Podíváme se i na to, kde na jednom místě...

  Co není pro každého. Jak udělat vybrané soubory neviditelnými

  Ilustrační foto - počítač

  Schovat ve Windows data tak, aby nebyla viditelná, je otázkou chvilky. Stačí vám k tomu jen správný program. Vyberte si.

  Tablet vám pomůže jednoduše sdílet soubory nebo pohodlně prohlížet PDF

  Tablet pro práci i zábavu

  Šikovný správce souborů vám ušetří čas, stejně jako aplikace pro pohodlné sdílení obsahu. Pomoci může také prohlížeč...

  Najdete na iDNES.cz