Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Vycucněte si vybrané video a audio z internetu.

aktualizováno 
Zkuste aplikaci pro stahování multimediálního obsahu z internetu. Jiný program vám umožní přeměnit fotografie do krásných uměleckých děl. Je tady další várka freeware a shareware softwaru.

Orbit Downloader 2.0 – freeware
I přestože se dostupnost vysokorychlostního internetu v tuzemsku za posledních několik let výrazně zlepšila, stále ještě máme co dohánět. Řada z nás však již má tu možnost využívat výhod rychlého připojení k internetu. Tak proč toho náležitě nevyužít? Celosvětová síť je doslova obrovskou zásobárnou audio a video souborů a dalšího multimediálního obsahu. Netoužíte si toto vše a ještě více stáhnout k vám do počítače pro pozdější přehrávání i bez internetu?

Program Orbit Downloader slouží ke stahování video a audio obsahu, který je volně dostupný na internetu. Jde tedy o jakéhosi download manažera, který však od svých konkurentů umí více. Multimediální data můžete stahovat z webů, které podporují HTTP, HTTPS, FTP, MMS a RTSP protokoly, a dokonce i z P2P sítí. Stahování je navíc rychlejší, protože se vždy naváže několik spojení a tím tak nedochází ke zbytečnému čekání. Program navíc poskytuje snadný způsob, jak stáhnout videoklipy přímo z YouTube (a jiných video serverů) a to díky tlačítku, které se u přehrávaného videa objevuje. Nebo stačí zadat adresu a zvolit, zda se má video uložit do .SWF nebo .FLV souboru. Orbit Downloader se navíc objeví i v IE, Firefoxu, Maxthonu a Opeře, kde ho prostřednictvím lišty máte neustále po ruce. Nechybí ani možnost stahování si naplánovat.

 • Stahujte na této adrese (1,9 MB).
  Orbit Downloader


  PhotoArtist 1.24 – trial

  Toužíte po dech beroucích fotografiích, které jste pořídili vy? Rádi byste měli vlastní velmi kvalitní snímky, ale jaksi jim něco chybí? Pokud nevíte co, tak po tom nepátrejte a vše nechte na produktu PhotoArtist.

  Tento software totiž nabízí vytváření nádherných uměleckých prací z vašich fotografií. Lehce se tak můžete stát druhým Saudkem a svými výtvory i vy šokovat své okolí. PhotoArtist je vybavený veškerými důležitými kreslířskými nástroji. Na výběr máte desítky stylů, jak by foto mohlo vypadat. Stačí si jeden z nich vybrat a aplikovat ho na váš snímek. Namíchat přitom můžete různobarevné styly a efekty přesně dle vašich představ. Přitom nemusíte přetvořit celou fotografii, ale pouze některou její část – stačí stisknout levé tlačítko myši a pohybovat kurzorem. Aplikace je v češtině a zkoušet ji můžete po dobu 30 dnů. Bohužel po uložení vašeho díla se ve snímku objeví i vodoznaky, které jsou hodně agresivní. Proto je téměř nutností si aplikaci pro používání zakoupit prakticky ihned.

 • Stahujte na této adrese (3,1 MB).
  PhotoArtist


  FileAlyzer 1.5 – freeware

  Našli jste v počítači nějaký soubor, ale nevíte, k čemu slouží nebo proč v něm je? Máme pro vás řešení. Nechte si ho proklepnout analýzou. Nejde o nic složitého. Tedy pokud si nainstalujete následující utilitku do operačního systému Windows.

  FileAlyzer může pomoci pokročilejším uživatelům odhalit, k čemu jaký soubor slouží. Umožní jim totiž detailní pohled do souboru a to tak, že o souboru zobrazí specifické informace, včetně prostředků, info o verzi, kdy byl vytvořen, kdy jste ho naposledy použili a ještě mnohem více. U hudebních souborů navíc zobrazuje i ID3 tagy. Prohlédnout si přitom můžete i jeho hex dump či vypočítat MD5 a CRC-32 kontrolní součty. Toto vše si lze následně uložit do HTML, TXT anebo XML souboru. FileAlyzer se integruje do Průzkumníka Windows a vám stačí pouze na soubor, který chcete proklepnout, kliknout pravým tlačítkem myši a z kontextového menu vybrat volbu Analyse file. I tento produkt je v češtině.

 • Stahujte na této adrese (2,4 MB).
  FileAlyzer


  iTV - televizní program 1.0 – freeware

  Chcete televizní program na 14 dní přímo v počítači? Pak jsme pro vás našli software, který vám to splní. Stačí si nainstalovat iTV – televizní program a čas od času se připojit k internetu.

  Tento český produkt totiž nabízí televizní program pro 24 českých a slovenských stanic a to až na 14 dní dopředu. Data si stahuje z internetu průběžně či je lze stáhnout ihned na 14 dní dopředu. U většiny pořadů je podrobný popis a fotografie. Nechybí ani barevné odlišení pořadů, či možnost si některé přímo spustit ve vašem internetovém prohlížeči.

 • Stahujte na této adrese (373 KB).
  iTV - televizní program • Nejčtenější

  Proč je zrzavých tak málo? Všem se líbí, ale zřejmě jsou nemocnější

  Zrzavé vlasy dnes mají dnes v průměru zhruba dvě procenta celoevropské populace.

  Zrzaví lidé, kterých jsou v Evropě asi dvě procenta, jsou nemocnější než ti nezrzaví, a to především ženy. Přesto zrzky...

  Musk smazal Facebook firem Tesla a SpaceX. Vyzvali ho k tomu na Twitteru

  Majitel firmy Tesla Elon Musk.

  Elon Musk v pátek smazal oficiální stránky svých firem Tesla a SpaceX z Facebooku. Vedlo ho k tomu selhání uvedené...  Rusko stále neumí vyrábět termovizní přístroje

  Termovize jsou mimo jiné hlavním senzorem všech moderních tanků. Ruské tanky...

  Klíčovou součást termovizních přístrojů představují detektory v mozaikovém uspořádání. Vyrábí se pouze v několika...

  Posloucháte na YouTube muziku? Služba vás bude chtít otrávit reklamou

  YouTube je bohatým hudebním zdrojem, ale hudební průmysl z toho radost nemá.

  Bezplatný poslech hudby na YouTube by se brzy mohl stát poněkud nepříjemnou záležitostí. Provozovatelé služby se totiž...

  Největší představitelné utrpení? Co ovlivňuje bolest a jak ji měřit

  Popište, jakou bolest cítíte (ilustrační foto)

  „Bolest je jen slabost opouštějící tělo,“ zněla jedna z propagačních vět amerických mariňáků. Pro někoho jsou...

  Další z rubriky

  Tipy pro Windows 10: Zapněte klidový režim PC a nebude při práci rušit

  Tipy a triky pro Windows 10

  Tichý režim nemají jen telefony, ale také Windows. Podíváme se, kde ho aktivovat, jak zakázat zobrazování obrázku na...

  Tablet vám bezpečně uloží hesla i pohlídá finance

  Tablet pro práci i zábavu

  Vyzkoušejte si nový přehrávač internetových rádií, užitečný ovládací panel, aplikaci pro cestovatele nebo třeba...

  Nahrajeme váš mozek na cloud, plánuje startup. Ale zabije vás tím

  Mozek, ilustrace

  Johnny Depp by měl zbystřit. Zahrál si totiž roli ve filmu Transcendence, ve kterém si po smrti nahraje mysl do...

  denicek-chvile-kdy-jsem-se-prestala-snazit-byt-perfektni
  denicek-chvile-kdy-jsem-se-prestala-snazit-byt-perfektni

  Myslíte si, že všechny mamimky jsou dokonalé?

  Najdete na iDNES.cz