Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Vydolujte zpět zapomenuté heslo u e-mailu

aktualizováno 
Stáhněte si prográmek, který umí odtajnit zapomenuté heslo u e-mailového klienta. Máme pro vás i náhradu za iTunes, software proti nebezpečným rootkitům a numerologickou hříčku.

Zapomíná každý

Floola - freeware
Jste majiteli iPodu a nemáte rádi software i Tunes? Jsou pro vás jeho systémové nároky velké, ovládání složité a prostředí nelogicky uspořádané? Chtěli byste nějakou alternativu? Existuje mnoho programů, které dokáží nahradit iTunes, ale ne všechny z nich jsou použitelné a zdarma. To však neplatí o Floola.

Floola je samostatný iPod manažer, který umožňuje prohlížet, kopírovat a organizovat obsah ve vašem iPodu bez potřeby používat iTunes. Můžete vytvářet a třídit playlisty, kopírovat obsah z nebo do iPodu, synchronizovat podcast či video, hledat duplicitní soubory a ještě více. Dokonce podporuje i službu Last.fm. Jeho nespornou výhodou je i to, že se nemusí instalovat a že ho je možné provozovat jak pod Windows, tak i Mac i Linux. Můžete jej tak mít trvale nahraný v iPodu a používat ho kdykoliv se vám zachce. Zprovoznění Floola manažeru je velmi jednoduché. Stáhněte si soubor, rozbalte ho a zkopírujte pomocí Průzkumníka Windows do svého iPodu. Poté ho v přehrávači spusťte a můžete data organizovat, jak se vám jen bude chtít.

 • Stahujte na této adrese (4,4 MB).

  Floola

  Mail PassView 1.38 – freeware
  Možná jste již také někdy zapomněli heslo, do některého z programů, kterého ho vyžadují. Pokud ano a nemohli jste si na něj vzpomenout a tudíž jste si museli vytvořit nový uživatelský účet, máme pro vás užitečnou aplikaci. Tedy za předpokladu, že potřebujete zjistit zapomenuté heslo v některém z e-mailových programů. Mail PassView je totiž odtajňovač hesel pro e-mailové klienty - Outlook Express, Outlook 2000 (POP3 a SMTP účty), Outlook 2002, 2003 a 2007 (POP3, IMAP, HTTP a SMTP účty), Windows Mail, IncrediMail, Eudora, Netscape 6.x a 7.x, Mozilla Thunderbird, Group Mail Free, Yahoo! Mail, Hotmail/MSN mail a Gmail (pokud máte heslo uložené např. v aplikacích Google Desktop nebo Gmail Notifier).

 • Program odhalí heslo z okénka s heslem (okénko s hvězdičkami), na které ukážete myší. Odhalené heslo se objeví v okénku programu. Označení okénka je indikováno změnou jeho krycích znaků. Okénko zůstane označené, dokud neukážete myší na jiné. Pozor, některé antivirové programy mohu tento software označit za škodný z důvodu toho, že program sleduje dění v systému, což dělají právě škodlivé programy. Ty však tyto údaje odesílají z vašeho PC, což Mail PassView nedělá.

 • Stahujte na této adrese (91 KB).

  Mail PassView

  AVG Anti-Rootkit 1.1 – freeware
  AVG Anti-Rootkit je proto vyvinutý tak, aby účinně likvidoval skutečné rootkity a nezatěžoval uživatele planými poplachy. Rootkity jsou programy, které původně sloužily hackerům pro utajení neautorizovaného vstupu do cizího systému. Nyní slouží tyto technologie zejména pro utajení přítomnosti malware – škodlivého software, který napadené PC využívá k šíření nevyžádané pošty, přechovávání souborů nebo získávání citlivých dat, jako jsou například čísla platebních karet. Rootkit technologie, tedy aplikace skryté před operačním systémem, využívají i některé komerční programy, včetně antivirových systémů. Proto je při vývoji anti-rootkitů nutné dbát na korektní rozlišení škodlivých rootkitů a legitimních skrytých procesů. Stejně jako ostatní produkty řady AVG nabízí i AVG Anti-Rootkit pravidelné aktualizace. Nástroj je k dispozici všem uživatelům zdarma v anglické verzi.

  Grisoft vyrábějící antivirový program AVG představil nový produkt, určený pro odhalování a odstraňování rootkitů. Tato kategorie škodlivého software umožňuje skrýt aplikace, které zneužívají napadený počítač k odposlechu citlivých dat, rozesílání spamu a další nebezpečné činnosti.
 • Stahujte na této adrese (413 KB).  

  AVG Anti-Rootkit

  Numerologie 1.1 – freeware
  Numerologie je pro někoho věda, filosofie a psychologie čísel. Je to starodávná metoda, která vám může pomoci lépe pochopit život – minulost, přítomnost i budoucnost. Pokud i vy si rádi hrajete s čísly, zkuste si stáhnout a spustit produkt Numerologie. Tento jednoduchý nástroj, který dle data narození vypíše numerologickou mřížku a popíše vaše vlastnosti, vám může poodkrýt mnoho. Zobrazit lze i předpověď na určený den či rok, vlastnosti dle jména a vybrat šťastná čísla a den. Program se nemusí instalovat.

 • Stahujte na této adrese (695 KB).

  Numerologie
 • Nejčtenější

  Bitcoin ztrácí. Ze 150 na 1 000 dolarů jej přitom dostal jeden člověk

  (Ilustrační snímek)

  Začátek třetího týdne nového roku není pro kryptoměny vůbec příznivý. Prakticky všechny ztrácejí na své hodnotě....

  Prchající migy mířily na ostrov dánský. Američané jim chtěli dát letiště

  MiG-15bis (s číslem 346 na přídi) na ostrově Bornholm. S letounem uprchl...

  Během studené války se u Američanů vyvinula intenzivní touha po sovětských stíhačkách mig. Ne snad, že by je chtěli...  Odtud prý NASA vysílala falešné záběry z přistání na Měsíci

  Lunar Crater

  K nejbližšímu městu je to téměř 130 kilometrů. Okolo není nic než poušť a pár kusů dobytka, který se popásá na...

  Proč na faktech nezáleží? Náš mozek panikaří a brání se cizím názorům

  Souboj racionality a emocí (ilustrační foto)

  Dohodnout se s tím, kdo s vámi nesouhlasí, je nesmírně těžké. Fakta budou dost možná překřičena emocionální reakcí....

  Přelomové osmičky: Neúspěšná ofenziva Vietkongu přispěla k jeho vítězství

  Vojáci vyvádí posledního útočníka z řad Vietkongu z půdy americké ambasády v...

  Před 50 lety, v lednu 1968, zahájily severovietnamské síly mohutný útok známý jako Ofenziva Tet. Přestože šlo o...

  Další z rubriky

  Sledujte kurz bitcoinu i aktuální poryvy větru na tabletu

  Ilustrační snímek

  Vyzkoušejte svižný internetový prohlížeč, záznamník úkolů nebo aplikaci sledující kurz bitcoinu a řady dalších...

  Software zdarma: odhalte i ta nejskrytější zákoutí Windows

  Ilustrační foto

  Zprostředkují spojení mezi běžným uživatelem a operačním systémem na takové úrovni, že pochopíte, proč něco nefunguje...

  Tipy pro Windows 10: hlasité čtení přes Edge nebo jak setřást okna

  Tipy a triky pro Windows 10

  Nové funkci Windows čtení nahlas můžete svěřit čtení nejen webových stránek, ale také PDF či dalších elektronických...

  Najdete na iDNES.cz