Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Vydolujte zpět zapomenuté heslo u e-mailu

aktualizováno 
Stáhněte si prográmek, který umí odtajnit zapomenuté heslo u e-mailového klienta. Máme pro vás i náhradu za iTunes, software proti nebezpečným rootkitům a numerologickou hříčku.

Zapomíná každý

Floola - freeware
Jste majiteli iPodu a nemáte rádi software i Tunes? Jsou pro vás jeho systémové nároky velké, ovládání složité a prostředí nelogicky uspořádané? Chtěli byste nějakou alternativu? Existuje mnoho programů, které dokáží nahradit iTunes, ale ne všechny z nich jsou použitelné a zdarma. To však neplatí o Floola.

Floola je samostatný iPod manažer, který umožňuje prohlížet, kopírovat a organizovat obsah ve vašem iPodu bez potřeby používat iTunes. Můžete vytvářet a třídit playlisty, kopírovat obsah z nebo do iPodu, synchronizovat podcast či video, hledat duplicitní soubory a ještě více. Dokonce podporuje i službu Last.fm. Jeho nespornou výhodou je i to, že se nemusí instalovat a že ho je možné provozovat jak pod Windows, tak i Mac i Linux. Můžete jej tak mít trvale nahraný v iPodu a používat ho kdykoliv se vám zachce. Zprovoznění Floola manažeru je velmi jednoduché. Stáhněte si soubor, rozbalte ho a zkopírujte pomocí Průzkumníka Windows do svého iPodu. Poté ho v přehrávači spusťte a můžete data organizovat, jak se vám jen bude chtít.

 • Stahujte na této adrese (4,4 MB).

  Floola

  Mail PassView 1.38 – freeware
  Možná jste již také někdy zapomněli heslo, do některého z programů, kterého ho vyžadují. Pokud ano a nemohli jste si na něj vzpomenout a tudíž jste si museli vytvořit nový uživatelský účet, máme pro vás užitečnou aplikaci. Tedy za předpokladu, že potřebujete zjistit zapomenuté heslo v některém z e-mailových programů. Mail PassView je totiž odtajňovač hesel pro e-mailové klienty - Outlook Express, Outlook 2000 (POP3 a SMTP účty), Outlook 2002, 2003 a 2007 (POP3, IMAP, HTTP a SMTP účty), Windows Mail, IncrediMail, Eudora, Netscape 6.x a 7.x, Mozilla Thunderbird, Group Mail Free, Yahoo! Mail, Hotmail/MSN mail a Gmail (pokud máte heslo uložené např. v aplikacích Google Desktop nebo Gmail Notifier).

 • Program odhalí heslo z okénka s heslem (okénko s hvězdičkami), na které ukážete myší. Odhalené heslo se objeví v okénku programu. Označení okénka je indikováno změnou jeho krycích znaků. Okénko zůstane označené, dokud neukážete myší na jiné. Pozor, některé antivirové programy mohu tento software označit za škodný z důvodu toho, že program sleduje dění v systému, což dělají právě škodlivé programy. Ty však tyto údaje odesílají z vašeho PC, což Mail PassView nedělá.

 • Stahujte na této adrese (91 KB).

  Mail PassView

  AVG Anti-Rootkit 1.1 – freeware
  AVG Anti-Rootkit je proto vyvinutý tak, aby účinně likvidoval skutečné rootkity a nezatěžoval uživatele planými poplachy. Rootkity jsou programy, které původně sloužily hackerům pro utajení neautorizovaného vstupu do cizího systému. Nyní slouží tyto technologie zejména pro utajení přítomnosti malware – škodlivého software, který napadené PC využívá k šíření nevyžádané pošty, přechovávání souborů nebo získávání citlivých dat, jako jsou například čísla platebních karet. Rootkit technologie, tedy aplikace skryté před operačním systémem, využívají i některé komerční programy, včetně antivirových systémů. Proto je při vývoji anti-rootkitů nutné dbát na korektní rozlišení škodlivých rootkitů a legitimních skrytých procesů. Stejně jako ostatní produkty řady AVG nabízí i AVG Anti-Rootkit pravidelné aktualizace. Nástroj je k dispozici všem uživatelům zdarma v anglické verzi.

  Grisoft vyrábějící antivirový program AVG představil nový produkt, určený pro odhalování a odstraňování rootkitů. Tato kategorie škodlivého software umožňuje skrýt aplikace, které zneužívají napadený počítač k odposlechu citlivých dat, rozesílání spamu a další nebezpečné činnosti.
 • Stahujte na této adrese (413 KB).  

  AVG Anti-Rootkit

  Numerologie 1.1 – freeware
  Numerologie je pro někoho věda, filosofie a psychologie čísel. Je to starodávná metoda, která vám může pomoci lépe pochopit život – minulost, přítomnost i budoucnost. Pokud i vy si rádi hrajete s čísly, zkuste si stáhnout a spustit produkt Numerologie. Tento jednoduchý nástroj, který dle data narození vypíše numerologickou mřížku a popíše vaše vlastnosti, vám může poodkrýt mnoho. Zobrazit lze i předpověď na určený den či rok, vlastnosti dle jména a vybrat šťastná čísla a den. Program se nemusí instalovat.

 • Stahujte na této adrese (695 KB).

  Numerologie • Nejčtenější

  Vědci objevili pod zemí biliardy tun diamantů, ale nedostaneme se k nim

  Diamanty značky Diamonds International Corporation

  V litosférickém podloží Země odhadují vědci tisíce bilionů tun diamantů. Zaměřili ho pomocí zvukových vln. Dodávají...

  Stíhačka Su-57 je podle některých ruských médií drahá a zbytečná hračka

  Su-57

  Ruské letectvo nenakoupí stíhačky páté generace Su-57, uvedl Vladimír Guteněv, člen expertní rady Státní dumy pro...  Má hořet půl století jako františek. Jaký reaktor si přeje Bill Gates

  Schéma reaktoru TWR-P s tepelným výkonem 600 MW, který by TerraPower měla...

  Společnost TerraPower, v jejíž správní radě sedí zakladatel Microsoftu, se konečně přiblížila možnosti stavby reaktoru,...

  Jak se odhalují plagiáty? Přeházet slova nestačí, překlad ale stroj ošálí

  Ctrl + C, Ctrl + V, dvě klávesové zkratky, které zná snad každý.

  Nástroje na detekci opsaných pasáží mají nemalý problém. Musí porovnat odevzdanou diplomovou práci s miliony stránek už...

  Atomový řezník připravoval v SSSR půdu civilním proudovým strojům

  Iljušin Il-28

  Mezi významné bojové letouny studené války patří taktický bombardér Iljušin Il-28. Ten se stal prvním sovětským...

  Další z rubriky

  Vraťte PC ztracený výkon se správným software

  Speed

  Jestliže váš stolní počítač či notebook ztratil výkon, můžete ještě před návštěvou servisního střediska či reinstalací...

  Programy zdarma: jak přidat náhled obrázků do kontextového menu

  Ilustrační foto - obrázky

  Windows s programem FastPreview zvládnou prohlížet obrázky pravým tlačítkem myši. Užitečné informace o video- a...

  Sledujte na cestách aktuální počasí nebo letadla na obloze

  Ilustrační snímek

  Vyzkoušejte si v tabletu či mobilu šikovný webový prohlížeč a aplikaci, která zajímavým způsobem zobrazuje předpověď...

  Najdete na iDNES.cz