Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Vyhrajte stylové MP3 přehrávače Panasonic

  13:00aktualizováno  13:00
Server Technet.cz vám ve spolupráci se společností Panasonic nabízí možnost vyhrát jeden ze tří MP3 přehrávačů a navrch 1GB SD kartu. Během následujícího týdne se bude soutěžit o celkem pět věcných cen.

Server Technet.cz vám přináší další soutěž, ve které můžete získat velice zajímavé ceny. Tentokrát se na našem serveru můžete zúčastnit klání se společností Panasonic.

Šťastní výherci mohou získat jeden ze tří MP3 přehrávačů partnera soutěže. Stačí jen správně zodpovědět soutěžní otázky a mít štěstí při losování. Soutěž se nachází na této stránce.

Soutěž probíhá od 6. června 2005 (12:30:00) do 19. června 2005 (23:59:59). Úkolem soutěžících je správné zodpovězení 3 otázky znalostního kvízu a jedné tipovací otázky. Každá z otázek bude mít 3 varianty odpovědí, z nichž je pouze jedna správná. Soutěžící mají možnost najít nápovědu na stránkách partnera soutěže nebo na stránkách internetového portálu iDNES, na které je ze stránek soutěže odkazováno.

Pravidla soutěže

 1. Soutěž „soutěž o MP3 přehrávače“ (dále také jen „soutěž“) probíhá na území České republiky.
 2. Účastníkem soutěže se stává každý čtenář iDNES, který akceptuje pravidla soutěže a zašle níže stanoveným způsobem odpovědi na soutěžní otázky.
 3. Organizátorem soutěže je obchodní společnost MAFRA, a.s., se sídlem Anděl Media Centrum, Karla Engliše 519/11, Praha 5, PSČ 150 00, IČ: 45313351, zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B/1328 (dále jen „MAFRA“).
 4. Z účasti v soutěži jsou vyloučení zaměstnanci MAFRA a Panasonic Czech Republic, s.r.o. (partnera).
 5. Vstupem do soutěže se všichni účastníci zavazují dodržovat její pravidla.
 6. MAFRA si vyhrazuje právo úprav pravidel soutěže včetně práva soutěž kdykoliv zrušit bez náhrady.
 7. Výhry v soutěži nejsou soudně vymahatelné.
 8. Ve sporných případech si MAFRA vyhrazuje právo rozhodnout s konečnou platností.
 9. Každý může v soutěži odpovídat pouze jednou – v případě vícenásobných odpovědí bude každý duplicitní hlas ze soutěže vyřazen.
 10. Do slosování bude zařazen každý účastník, který vyplní všechny požadované identifikační údaje a odpoví správně na všechny soutěžní otázky.
 11. Ceny budou rozděleny losováním mezi účastníky soutěže, kteří vyhoví jejím podmínkám.
 12. Vyrozumění výhercům a informace o cenách budou zaslány elektronickou poštou.
 13. Pokud si výherce výhru osobně nevyzvedne do 21 dnů po dni, kdy mu byla zaslána informace, výhra propadá.
 14. Výhry nad 10.000,- Kč představují částku po zdanění srážkovou daní.
 15. Účastník soutěže tímto poskytuje MAFRA a partnerovi soutěže (Panasonic Czech Republic, s.r.o.) souhlas, aby jeho osobní údaje, tedy jméno, příjmení, e-mailovou adresu a případně další údaje, které účastník soutěže společnosti MAFRA poskytl, zpracovávala pro marketingové účely, tedy za účelem nabízení obchodu a služeb.
 16. Účastník soutěže zároveň výslovně prohlašuje, že poskytuje oběma shora uvedeným společnostem souhlas, aby e-mailovou adresu a další účastníkem poskytnuté podrobnosti jeho elektronického kontaktu využily pro potřeby šíření nevyžádaných obchodních sdělení ve smyslu ustanovení § 7 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Souhlas je poskytován na dobu neurčitou. Tento souhlas lze odvolat za podmínek stanovených platnými právními předpisy.

 

     Hodně štěstí přeje

     Vaše redakce

    Hlavní zprávy

    Další z rubriky

    Vnitřní výbava chytrého reproduktoru Sonos One
    Sonos má reproduktor, který vám umožní mluvit nejen s Alexou a Siri

    Sonos One je nový chytrý reproduktor, který umožní majiteli komunikovat se všemi rozšířenými chytrými asistenty.  celý článek

    Nové rozhraní služby Tidal pro chytré telefony.
    V mercedesech bude muzika zadarmo. 50 milionů skladeb ve skvělé kvalitě

    Zábavní systémy ve vozidlech Mercedes budou mít jako první integrovanou hudební službu Tidal, která na rozdíl od konkurence nabízí streamování ve špičkové...  celý článek

    Mikrofonní hlava na pódiu jazzového klubu Moods.
    Jazzový klub Moods bude streamovat v prostorovém zvuku i do sluchátek

    Díky systému Ambeo 3D Audio bude jazzový klub Moods živě vysílat koncerty přes internet ve virtuálním prostorovém zvuku. Akustickou atmosféru pódia si tak...  celý článek

    Mercedes Třída G 5,5 63...
    Mercedes Třída G 5,5 63...

    r.v. 2016, naj. 36 400 km, benzín
    2 800 000 Kč (s DPH)

    Najdete na iDNES.cz    mobilní verze
    © 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
    Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.