Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Vysílejte hudbu po internetu. Ukažte co posloucháte

aktualizováno 
V dnešním přehledu zajímavých programů pro práci s hudbou najdete například i aplikaci Vibe Streamer, se kterou si snadno vytvoříte webový server, který bude přehrávat vaší oblíbenou hudbu. Kdokoliv se pak bude moci k serveru připojit a poslouchat.

Děvče poslouchající hudbu | foto: Profimedia.cz

Multimediální přehrávače

Shark Player 0.8 beta - freeware
homepage

Shark Player je jednoduchý přehrávač hudebních souborů ve formátech MP3, WAV, MID a RMI, přehrává rovněž i hudební CD a poradí si i s playlisty ve formátech M3U a PLS.

Stahujte zde. (0,6 MB)

Nahrávání, grabování, konverze, vypalování

Easy CD Ripper Standard 2.38 - freeware
homepage

Easy CD Ripper Standard konvertuje hudební stopy z CD do formátů MP3, APE, WAV, VQF, OGG nebo WMA. Vytvářené soubory jsou automaticky popisovány s využitím dat z internetové databáze. Mezi podporovanými formáty je možná rovněž i vzájemná konverze.

Stahujte zde. (2,8 MB)

ALO Power Audio Converter 2.1 - shareware
homepage

Dávkovou konverzi běžných typů hudebních souborů (WAV, MP3, MP2, AAC, OGG) zvládne ALO Power Audio Converter. Program umí také konvertovat zvukové stopy z AVI souborů.

Stahuj zde. (3,9 MB)

Arial Audio Converter 2.3.39 - trialware
homepage

Další konverzní nástroj v dnešním přehledu je Arial Audio Converter, který spolupracuje se soubory ve formátech MP3, WMA, OGG, WAV, VOX, ALAW a dalšími. Aplikace zpracovává soubory dávkově a obsahuje rovněž i jednoduchý hudební přehrávač.

Stahujte zde. (2,2 MB)

dBpowerAMP Music Converter 11.5 - shareware
homepage

Program dBpowerAMP Music Converter umí nejen ukládat hudbu z CD, ale rovněž i nahrávat zvuk z různých zařízení připojených k počítači. Nástroj dBpowerAMP Music Converter také konvertuje hudební soubory ve formátech MP3, WMA, OGG, AAC, FLAC a dalších, edituje ID3 tagy a normalizuje úroveň hlasitosti skladeb.

Stahujte zde. (1,8 MB)

Audio Converter 7.0.4 - shareware
homepage


Audio Converter ukládá skladby z hudebních CD na pevný disk a provádí vzájemnou konverzi hudebních souborů ve formátech MP3, WMA a WAV. Konvertovat je možné jak jednotlivé soubory, tak i celé adresáře.

Stahujte zde. (5,7 MB)

Music Fans Factory 9.2.1 - trialware
homepage


Music Fans Factory je soubor pěti nástrojů, které slouží k nahrávání, konverzi, mixování, úpravám a vypalování hudebních souborů. Music Fans Factory pracuje se soubory ve formátech MP3 a WAV.

Stahujte zde. (11,5 MB)

Editory tagů, katalogizéry a ostatní MP3 utility

Music Label 2007 13.0.1 - trialware
homepage

Nástroj Music Label perfektně zorganizuje vaši sbírku hudebních nahrávek. Stačí jen do počítače vložit CD a program s pomocí internetové databáze popíše a roztřídí skladby.

Stahujte zde. (6,8 MB)

MP3 Observer Home 3.0 - freeware
homepage

MP3 Observer Home má hned několik funkcí, umí spravovat a třídit hudební soubory, upravovat ID3 tagy, obsahuje jednoduchý hudební přehrávač a také umí ukládat skladby z hudebních CD do počítače ve formátu MP3.

Stahujte zde. (3,1 MB)

MP3Doctor 5.11.051 - trialware
homepage

MP3Doctor umí opravovat poškozené MP3 soubory, ořezávat je, upravovat jejich rychlost a zvuk nebo také editovat ID3 tagy. MP3Doctor obsahuje přednastavené hodnoty pro základní úpravy MP3 souborů.

Stahujte zde. (2,1 MB)

Audio editory, efekty a další utility

ALO Audio Center 2.1 - shareware
homepage

ALO Audio Center je komplexní soubor nástrojů na nahrávání, úpravy, konverzi, popisování a vypalování hudebních souborů. ALO Audio Center obsahuje editor tagů, efekty a filtry a také vizuální nástroj na úpravy zvukových souborů.

Stahujte zde. (20,1 MB)

EXPStudio Audio Editor Free 4.0.1 - freeware
homepage

S dlouhou řadou různých hudebních formátů si poradí aplikace EXPStudio Audio Editor Free, která umí hudbu nejen nahrávat, ale rovněž i upravovat. Připraveny jsou nástroje na základní úpravy a několik efektů. Freeware verze programu má omezené možnosti při ukládání upravených hudebních souborů.

Stahujte zde. (6 MB)
 
MagicScore Maestro 5.011 - shareware
homepage

MagicScore Maestro je notový editor, určený ke komponování hudby pomocí počítače. Program pracuje s akordy, umožňuje přesné úpravy jednotlivých tónů skladby a mnoho dalšího.

Stahujte zde. (3,8 MB)

iPod Folder 1.2 - freeware
homepage

Jednoduchý nástroj iPod Folder slouží ke kopírování hudebních souborů mezi dvěma přehrávači iPod nebo mezi přehrávačem a počítačem. Program má velmi jednoduché ovládání, svou funkci však plní bez problému.

Stahujte zde. (1,5 MB)

Vibe Streamer 2.06 - freeware
homepage

Vibe Streamer je MP3 streamovací server, který vám umožní „vysílat“ MP3 skladby po internetu. Posluchači se mohou k všemu serveru připojit prostřednictvím libovolného internetového prohlížeče. Program obsahuje mnoho podrobných nastavení pro přesnou konfiguraci serveru a jeho uživatelů.

Stahujte zde. (0,7 MB)

Autor:


Témata: iPod, software

Nejčtenější

Zemřel Stephen Hawking, nejslavnější fyzik současnosti. Bylo mu 76 let

Britský fyzik Stephen Hawking

Světoznámý britský fyzik Stephen Hawking, který byl kvůli neurodegenerativní chorobě ochrnutý, ve věku 76 let zemřel....

ČT kvůli přechodu na nový formát odstraní ČT Sport ze současné sítě

Pokrytí přechodové sítě DVB-T2 České televize s označením 11 v květnu 2018.

Česká televize spouští vlastní vysílací síť pro DVB-T2 se svými kanály v HD rozlišení. Tento krok má nastartovat zájem...Evropě se zpozdil čas. Proč vaše trouba spoléhá na spolupráci 25 zemí?

Kvůli snížené frekvenci proudu v evropské elektrické síti se některé hodiny po...

Budíky, mikrovlnné trouby a další domácí spotřebiče se od ledna zpozdily o šest minut za přesným časem. Může za to spor...

Dříve loupil a vraždil na Západě, pak byl zločincem jugoslávské války

Zeljko Raznatovič známý jako Arkan, byl velitelem srbské jednotky Tygři. Právě...

Na Arkana, šéfa nechvalně proslulých Arkanových tygrů z jugoslávské války, měli mezinárodní vyšetřovatelé políčeno...

PŘEHLEDNĚ: Co dělat, abyste nepřišli o ČT Sport a ČT D/Art

Časová osa přechodu na DVB-T2.

Kvůli přechodu na nový formát pozemního televizního vysílání se Česká televize rozhodla, že přesune kanál ČT D/Art do...

Další z rubriky

Stáhněte si zdarma: kompaktní rychlý prohlížeč obrázků i porovnávač PDF

Děti a počítač

Prohlížeč snímků CPix umí třeba zašifrovat dva obrázky do jednoho. Porovnat dva PDF dokumenty a zobrazit případné změny...

Tipy a triky pro Windows 10: Dostaňte z OneDrivu maximum

Tipy a triky pro Windows 10

OneDrive není jen služba ve Windows. Jde o celou platformu, která uživatelům umožňuje manipulovat s daty i mimo PC...

Software zdarma: virtuální prohlídka Země i sluneční soustavy

Nasa`s Eyes

Úchvatný virtuální let s možností prozkoumat dostupná data o naší sluneční soustavě nabízí aplikace Nasa`s Eyes....

Najdete na iDNES.cz