Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Vytvořte profesionální DVD se záběry z dovolené

aktualizováno 
I tento týden jsme pro vás připravili přehled zajímavých programů na práci s grafikou a videem. Pokud například vlastníte digitální kameru, webkameru nebo TV kartu, určitě nepřehlédněte aplikaci Video DVD Maker, která z video souborů pořízených těmito zařízeními umí vytvořit filmové DVD.

Prohlížeče, přehrávače a editory

PictureViewer.EXE 1.1.227 - shareware - 2,3 MB
homepage
download

PictureViewer.EXE je jednoduchý prohlížeč obrázků, který si poradí přibližně s dvěma desítkami nejpoužívanějších formátů. Kromě prohlížení umí PictureViewer.EXE rovněž i měnit velikost obrázků nebo z nich vytvářet slideshow.
 
Online Live 4.7 - shareware - 0,7 MB
homepage
download

Online Live je klientská aplikace pro sledování internetových televizních i rádiových stanic. V programu jsou připraveny také stovky odkazů na filmy, trailery, hudební klipy a další multimediální obsah dostupný zdarma.

nFLVPlayer 1.0.3 - freeware - 0,3 MB
homepage

download

Přehrávač nFLVPlayer slouží k přehrávání videa ve formátu Flash. Videa ve Flashi najdete nejčastěji na internetových stránkách, nFLVPlayer nabízí pro jejich přehrávání řadu možností nastavení.
 
Konverze obrázků a videa

Magicbit All-in-one Video Converter 1.3 - shareware -  6,6 MB
homepage
download

Magicbit All-in-one Video Converter je konverzní nástroj, který spolupracuje s mnoha různými formáty videa i zvuku. Z videa podporuje například formáty DVD, SVCD, VCD, MOV, RM, AVI a další, z audio formátů pak například MP3, AC3, RA, OGG a další. Konverze souborů může probíhat také dávkově.

Fast AVI to GIF Converter 2.5 - shareware - 2,1 MB
homepage
download

Program Fast AVI to GIF Converter umí z libovolného videa ve formátu AVI vytvořit animovaný GIF. V náhledovém okně programu vidíte podobu cílového GIF souboru, u kterého lze upravovat velikost, počet a frekvenci snímků a další vlastnosti.

Acala DVD 3gp Ripper 2.3.9 - freeware - 3,5 MB
homepage

download

Aplikace Acala DVD 3gp Ripper slouží k dávkovému převodu filmů z DVD formátu 3GP, se kterým si poradí různá mobilní zařízení. U převáděného videa lze zvolit požadovanou zvukovou stopu a titulky, přesně nastavit úsek videa ke zpracování, rozdělovat soubory na menší části a mnoho dalšího.

Nástroje pro DVD

Super DVD Ripper 2.39 - shareware - 1 MB
homepage
download

S programem Super DVD Ripper můžete snadno ukládat filmy z DVD do formátu AVI (DivX) nebo jako VCD či SVCD. Super DVD Ripper má přehledné uživatelské rozhraní a snadno se ovládá.

Video DVD Maker 1.8.0.46 - freeware - 2,2 MB
homepage
download

Video DVD Maker slouží k vytváření filmových DVD z různých typů videa. Vlastní DVD můžete vytvořit například ze souborů ve formátech AVI (DivX, XviD), MPEG, WMV, ASF, MOV a dalších, stejně jako z videa natočeného digitální nebo třeba i webovou kamerou, zachyceného TV kartou atd. Video DVD Maker je k dispozici i v lépe vybavené, ovšem již placené, verzi Pro.

Acala DVD Creator 2.2.9 - shareware - 3,4 MB
homepage
download

Stejně jako předchozí aplikace i Acala DVD Creator umí vytvářet DVD z běžných typů videa jako je AVI (DivX, XviD), MPEG, VCD, SVCD, 3GP, 3G2, MP4, M4A atd. Konverze na DVD může probíhat rovněž i dávkově, kvalitu výsledného souboru lze nastavit.

Další utility

Web It! 2.58 - trialware - 3,5 MB
homepage
download

Web It! je jednoduchý prográmek, s pomocí kterého si z digitálních fotografií snadno vytvoříte HTML galerie vhodné k umístění na web. Pro vytvoření galerie není třeba znát HTML.

Snaplog 0.7.5.1 - freeware - 2,2 MB
homepage
download

Stejnou funkci, ovšem zdarma, vykonává také program Snaplog. Digitální fotografie umí Snaplog navíc ještě upravovat – měnit jejich kontrast, jas nebo rozměry. Vytvořené galerie je rovněž možné publikovat na internetu.

Thumbnail Gallery Downloader 3.1 - freeware - 0,05 MB
homepage
download

Thumbnail Gallery Downloader vám usnadní práci při hromadném stahování obrázků z internetu. V aplikaci stačí zadat adresu webové galerie a Thumbnail Gallery Downloader automaticky stáhne celý obsah.

BearFlix 1.2.1 - freeware - 3,2 MB
homepage
download

BearFlix je P2P klient, optimalizovaný pro stahování a sdílení video souborů s velkým objemem. BearFlix je vystavěný na stejné technologii jako známější BearShare.

XFader 5.00 - shareware - 0,7 MB
homepage
download

Program XFader umí z jakéhokoliv obrázku ve formátu JPG nebo BMP vytvořit texturu, s využitím filtrů, efektů a různých funkcí pro úpravu grafiky. Připravené textury je možné použít například jako pozadí webových stránek nebo na Plochu Windows.

Easy Screen Ripper 1.7 - shareware - 2 MB
homepage
download

S programem Easy Screen Ripper  lze jednoduše snímat obsah vaší obrazovky, a to jak celou Plochu, tak i jednotlivá okna nebo výřezy z nich. Hotové obrázky se ukládají ve standardních formátech JPG a BMP.

Autor:


Nejčtenější

„Tak mě zastřel!“ vykřikl ruský voják a zavraždil šestnáctiletého kluka

Vražedná zbraň. Touto pistolí Stečkin APS zastřelil opilý ruský voják Rudněv v...

„Teď v Československu platí sovětské zákony,“ řekl ruský generál vyšetřovatel Veřejné bezpečnosti, když pátrali po...

Zabil je výbuch ruského tanku v centru Prahy. KSČ ničila životy pozůstalým

Tanky typové řady T-54/55, ten blíž k fotografovi evidentně neschopný pohybu,...

Zatímco na pražské Vinohradské třídě hořel a vybuchoval tank, zmatení ruští vojáci na Václavském náměstí zahájili palbu...Horký nápoj vás ve vedru ochladí lépe, zjistili vědci. Ale má to háček

Horký nápoj v horkém létě?

Biologie lidského těla někdy funguje přesně naopak, než by člověk čekal. Příkladem je pití horkých nápojů v létě. Zní...

Připravte se na pád cen SSD disků. Mohou zlevnit na třetinu

SSD disky jsou stále levnější

Podle firmy Objective Analysis je na trhu tak velký převis nabídky NAND pamětí, které slouží k výrobě SSD disků, že...

Sulfan jako lék? V lidských buňkách možná pomáhá zvrátit stárnutí

Klíč k procesu stárnutí tkví v DNA.

Tým vědců zkoumající jednu z příčin stárnutí oznámil úspěch, a to přímo na lidských buňkách v laboratorních podmínkách....

Další z rubriky

Microsoft dokončil práci na tmavém módu Windows 10

Temný mód Průzkumníka souborů ve Windows 10.

Nová testovací verze Windows 10 přináší další rozšíření takzvaného tmavého módu (Dark mode), který může zpříjemnit...

Co není pro každého. Jak udělat vybrané soubory neviditelnými

Ilustrační foto - počítač

Schovat ve Windows data tak, aby nebyla viditelná, je otázkou chvilky. Stačí vám k tomu jen správný program. Vyberte si.

Test tabletu na umělou inteligenci nebo čtečka s komiksy zdarma

Tablet pro práci i zábavu

S aplikacemi z našeho aktuálního výběru si například upravíte video přímo v tabletu, stáhnete torrent či využijete...

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz