Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Vytvořte si efektní fotografické DVD, které přehraje každý

aktualizováno 
Také byste měli rádi vaše fotografie umístěné na dokonalém DVD? Představíme vám desítku programů, pro které je to hračkou. Vyrobte si DVD-Video z vašich fotografií.
Fotoalbum na DVD může vypadat pokaždé jinak

Fotoalbum na DVD může vypadat pokaždé jinak

Jistě nám dáte za pravdu, že prohlížení fotografií na počítači je nepohodlné. Tak proč byste při prezentaci snímků z dovolené měli nechat známé mačkat u monitoru? Vytvořte si perfektní slideshow, které přehrajete na stolním DVD přehrávači stejně jako v PC.

Chcete-li prezentovat vybrané fotografie offline, potom tak můžete učinit na stolním DVD přehrávači pěkně v pohodlí obýváku. Fotografie můžete vypálit jako datové CD či DVD. Chcete-li však své okolí oslnit, zvolte prezentaci na DVD-Video disku. Po zasunutí do stolního DVD přehrávače se spustí prezentace fotografií stejně jako film na DVD disku.

VSO PhotoDVD 2.3 – trial
VSO PhotoDVD je nástroj pro tvorbu animací a slideshow z digitálních fotografií, obrázků (JPG, GIF, BMP, ANI, PCX, EMF, WMF a další) a audio souborů (MP3, WMA, OGG, MPC, WAV a APE). K obrázkům lze přiřadit popisky (volitelně je lze zapnout, či vypnout) a tím tak zachycené scény okomentovat i bez vaší asistence. Přechody a animace mezi snímky jsou automatické a lze použít i fokus, díky kterému můžete upozornit na detaily. Produkt je možné provozovat v češtině.

 • Stahujte na této adrese (9,1 MB).


  Photo DVD Maker 7.58 - trial

  Tento produkt slouží k tvorbě slideshow z fotografií pro DVD. Ty můžete doplnit o hudbu, která bude hrát v pozadí, navrhnout vlastní DVD menu a zařadit obrázky do více alb. Lze nastavit i různé přechody mezi jednotlivými obrázky, čas zobrazení jednotlivých snímků a přidávání textových popisků. Originální fota jsou přitom stále uložena na DVD a tudíž nedochází k jejich upravení.

 • Stahujte na této adrese (25,6 MB).


  DVD Album Creator 3.1 – trial

  Umožní vytvořit profesionální prezentaci z digitálních fotografií a zároveň je vypálí (obsahuje vypalovací program). Kromě videa můžete použít i různé přechodové efekty a zvuky na pozadí. Fotografie v prezentaci lze řadit do kapitol, vytvoříte si vlastní menu pro přepínání mezi kapitolami. Navíc můžete k fotografiím připojit až 8 sad titulků, lze použít EXIF data získaná ze snímků.

 • Stahujte na této adrese (10,8 MB).


  Adusoft Photo DVD Slideshow 3.27 – trial

  S tímto nástrojem vám bude stačit učinit pouze tři kroky k vytvoření (přidání obrázků, vypálení a dokončení) DVD s fotografiemi. Slideshow je doplněna o přechodové efekty, text, hudbu atd. Na výběr je mnoho druhů pozadí. Podporuje obrázky ve formátu JPG, GIF, BMP, TGA, TIF atd.

 • Stahujte na této adrese (6,5 MB).


  Photo DVD Creator 5.2 – trial

  DVD disky s fotografiemi a slideshow včetně menu. To je stručná charakteristika tohoto produktu. Jednoduše vytvoří slideshow doplněné o přechody, hudbu, efekty a nabídky a navíc je rovnou vypálí na disk. Obsahuje víc než 180 obrazových přechodových efektů, umožňuje prohlédnout disk ještě před vypálením, pracuje s JPG, GIF, BMP, TGA, TIF soubory atd.

 • Stahujte na této adrese (6,6 MB).


  Photo DVD Wizard 2.3 – trial

  Silný nástroj pro tvorbu DVD disku s fotografiemi. Vytvořit můžete slideshow s animacemi, hudbou, nabídkami a přitom k tomu stačí jen několik kliků myši (jen dva). Výstupem mohou být fotografie ve třech různých kvalitách. Vytvořit lze i SO soubor, který později vypálíte ve vypalovacím programu.

 • Stahujte na této adrese (6,8 MB).


  DVD Photo Slideshow Professional 7.58 – trial

  DVD Photo Slideshow umožňuje snadnou a efektivní tvorbu slideshow z fotografií. Vytvořené slideshow je možné sledovat nejen na PC, ale také v televizi a na mobilních zařízeních. Můžete vytvořit také slideshow ve formátu SWF pro prezentaci na webových stránkách. Výstupem může být VCD, SVCD a DVD. Umožňuje vkládat hlasové komentáře a titulky.

 • Stahujte na této adrese (25,7 MB).


  Honestech Photo DVD 3.0 – trial

  Program umožňující snadnou tvorbu zajímavých prezentací fotografií na CD, DVD disk, anebo uložit do souboru ve formátu MPEG-1, MPEG-2, AVI, DV-AVI nebo WMV a to s pozadím, přechodovými efekty, zvukem a texty.

 • Stahujte na této adrese (15 MB).


  Photo2DVD Studio 4.9 – trial

  Photo2DVD Studio je mocný a přitom snadno ovladatelný nástroj pro vytváření DVD s přehlídkou fotografií, které lze spouštět i na domácím DVD přehrávači. Jste-li začátečník nebo pokročilý uživatel, snadno zvládnete vytvořit profesionální DVD kombinací fotek, hudby, textu a videoklipů. Program poskytuje 150 přechodových efektů mezi obrázky a videoklipy. Prezentaci fotek lze uložit jako VCD, SVCD a DVD.

 • Stahujte na této adrese (14 MB).


  DVD Photo Slideshow Maker 2.0 – trial

  Produkt, který pomáhá s archivací fotografií na DVD do MPEG videa. Obsahuje stovky přechodových efektů a přidávat lze i hudbu. Transformovat můžete fotografie na DVD, VCD a MPEG. Tvorbou vás provede průvodce a před samotným vypálením si lze výsledek ještě prohlédnout. Zkoušet tyto funkce můžete 15 dní.

 • Stahujte na této adrese (7,6 MB). • Nejčtenější

  Proč je zrzavých tak málo? Všem se líbí, ale zřejmě jsou nemocnější

  Zrzavé vlasy dnes mají dnes v průměru zhruba dvě procenta celoevropské populace.

  Zrzaví lidé, kterých jsou v Evropě asi dvě procenta, jsou nemocnější než ti nezrzaví, a to především ženy. Přesto zrzky...

  PŘEHLEDNĚ: Co dělat, abyste nepřišli o ČT Sport a ČT D/Art

  Časová osa přechodu na DVB-T2.

  Kvůli přechodu na nový formát pozemního televizního vysílání se Česká televize rozhodla, že přesune kanál ČT D/Art do...  Dříve loupil a vraždil na Západě, pak byl zločincem jugoslávské války

  Zeljko Raznatovič známý jako Arkan, byl velitelem srbské jednotky Tygři. Právě...

  Na Arkana, šéfa nechvalně proslulých Arkanových tygrů z jugoslávské války, měli mezinárodní vyšetřovatelé políčeno...

  Rusko stále neumí vyrábět termovizní přístroje

  Termovize jsou mimo jiné hlavním senzorem všech moderních tanků. Ruské tanky...

  Klíčovou součást termovizních přístrojů představují detektory v mozaikovém uspořádání. Vyrábí se pouze v několika...

  Největší představitelné utrpení? Co ovlivňuje bolest a jak ji měřit

  Popište, jakou bolest cítíte (ilustrační foto)

  „Bolest je jen slabost opouštějící tělo,“ zněla jedna z propagačních vět amerických mariňáků. Pro někoho jsou...

  Další z rubriky

  Nová Windows 10 se budou jmenovat Spring Creators Update

  Microsoft vydal novou verzi Windows 10 s označením Fall Creators Update.

  Jak se blíží velká jarní aktualizace Windows 10, testuje Microsoft novinky, které se v ní pravděpodobně objeví....

  Stáhněte si zdarma: kompaktní rychlý prohlížeč obrázků i porovnávač PDF

  Děti a počítač

  Prohlížeč snímků CPix umí třeba zašifrovat dva obrázky do jednoho. Porovnat dva PDF dokumenty a zobrazit případné změny...

  Tablet vám bezpečně uloží hesla i pohlídá finance

  Tablet pro práci i zábavu

  Vyzkoušejte si nový přehrávač internetových rádií, užitečný ovládací panel, aplikaci pro cestovatele nebo třeba...

  Najdete na iDNES.cz