Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Vytvořte si efektní fotografické DVD, které přehraje každý

aktualizováno 
Také byste měli rádi vaše fotografie umístěné na dokonalém DVD? Představíme vám desítku programů, pro které je to hračkou. Vyrobte si DVD-Video z vašich fotografií.
Fotoalbum na DVD může vypadat pokaždé jinak

Fotoalbum na DVD může vypadat pokaždé jinak

Jistě nám dáte za pravdu, že prohlížení fotografií na počítači je nepohodlné. Tak proč byste při prezentaci snímků z dovolené měli nechat známé mačkat u monitoru? Vytvořte si perfektní slideshow, které přehrajete na stolním DVD přehrávači stejně jako v PC.

Chcete-li prezentovat vybrané fotografie offline, potom tak můžete učinit na stolním DVD přehrávači pěkně v pohodlí obýváku. Fotografie můžete vypálit jako datové CD či DVD. Chcete-li však své okolí oslnit, zvolte prezentaci na DVD-Video disku. Po zasunutí do stolního DVD přehrávače se spustí prezentace fotografií stejně jako film na DVD disku.

VSO PhotoDVD 2.3 – trial
VSO PhotoDVD je nástroj pro tvorbu animací a slideshow z digitálních fotografií, obrázků (JPG, GIF, BMP, ANI, PCX, EMF, WMF a další) a audio souborů (MP3, WMA, OGG, MPC, WAV a APE). K obrázkům lze přiřadit popisky (volitelně je lze zapnout, či vypnout) a tím tak zachycené scény okomentovat i bez vaší asistence. Přechody a animace mezi snímky jsou automatické a lze použít i fokus, díky kterému můžete upozornit na detaily. Produkt je možné provozovat v češtině.

 • Stahujte na této adrese (9,1 MB).


  Photo DVD Maker 7.58 - trial

  Tento produkt slouží k tvorbě slideshow z fotografií pro DVD. Ty můžete doplnit o hudbu, která bude hrát v pozadí, navrhnout vlastní DVD menu a zařadit obrázky do více alb. Lze nastavit i různé přechody mezi jednotlivými obrázky, čas zobrazení jednotlivých snímků a přidávání textových popisků. Originální fota jsou přitom stále uložena na DVD a tudíž nedochází k jejich upravení.

 • Stahujte na této adrese (25,6 MB).


  DVD Album Creator 3.1 – trial

  Umožní vytvořit profesionální prezentaci z digitálních fotografií a zároveň je vypálí (obsahuje vypalovací program). Kromě videa můžete použít i různé přechodové efekty a zvuky na pozadí. Fotografie v prezentaci lze řadit do kapitol, vytvoříte si vlastní menu pro přepínání mezi kapitolami. Navíc můžete k fotografiím připojit až 8 sad titulků, lze použít EXIF data získaná ze snímků.

 • Stahujte na této adrese (10,8 MB).


  Adusoft Photo DVD Slideshow 3.27 – trial

  S tímto nástrojem vám bude stačit učinit pouze tři kroky k vytvoření (přidání obrázků, vypálení a dokončení) DVD s fotografiemi. Slideshow je doplněna o přechodové efekty, text, hudbu atd. Na výběr je mnoho druhů pozadí. Podporuje obrázky ve formátu JPG, GIF, BMP, TGA, TIF atd.

 • Stahujte na této adrese (6,5 MB).


  Photo DVD Creator 5.2 – trial

  DVD disky s fotografiemi a slideshow včetně menu. To je stručná charakteristika tohoto produktu. Jednoduše vytvoří slideshow doplněné o přechody, hudbu, efekty a nabídky a navíc je rovnou vypálí na disk. Obsahuje víc než 180 obrazových přechodových efektů, umožňuje prohlédnout disk ještě před vypálením, pracuje s JPG, GIF, BMP, TGA, TIF soubory atd.

 • Stahujte na této adrese (6,6 MB).


  Photo DVD Wizard 2.3 – trial

  Silný nástroj pro tvorbu DVD disku s fotografiemi. Vytvořit můžete slideshow s animacemi, hudbou, nabídkami a přitom k tomu stačí jen několik kliků myši (jen dva). Výstupem mohou být fotografie ve třech různých kvalitách. Vytvořit lze i SO soubor, který později vypálíte ve vypalovacím programu.

 • Stahujte na této adrese (6,8 MB).


  DVD Photo Slideshow Professional 7.58 – trial

  DVD Photo Slideshow umožňuje snadnou a efektivní tvorbu slideshow z fotografií. Vytvořené slideshow je možné sledovat nejen na PC, ale také v televizi a na mobilních zařízeních. Můžete vytvořit také slideshow ve formátu SWF pro prezentaci na webových stránkách. Výstupem může být VCD, SVCD a DVD. Umožňuje vkládat hlasové komentáře a titulky.

 • Stahujte na této adrese (25,7 MB).


  Honestech Photo DVD 3.0 – trial

  Program umožňující snadnou tvorbu zajímavých prezentací fotografií na CD, DVD disk, anebo uložit do souboru ve formátu MPEG-1, MPEG-2, AVI, DV-AVI nebo WMV a to s pozadím, přechodovými efekty, zvukem a texty.

 • Stahujte na této adrese (15 MB).


  Photo2DVD Studio 4.9 – trial

  Photo2DVD Studio je mocný a přitom snadno ovladatelný nástroj pro vytváření DVD s přehlídkou fotografií, které lze spouštět i na domácím DVD přehrávači. Jste-li začátečník nebo pokročilý uživatel, snadno zvládnete vytvořit profesionální DVD kombinací fotek, hudby, textu a videoklipů. Program poskytuje 150 přechodových efektů mezi obrázky a videoklipy. Prezentaci fotek lze uložit jako VCD, SVCD a DVD.

 • Stahujte na této adrese (14 MB).


  DVD Photo Slideshow Maker 2.0 – trial

  Produkt, který pomáhá s archivací fotografií na DVD do MPEG videa. Obsahuje stovky přechodových efektů a přidávat lze i hudbu. Transformovat můžete fotografie na DVD, VCD a MPEG. Tvorbou vás provede průvodce a před samotným vypálením si lze výsledek ještě prohlédnout. Zkoušet tyto funkce můžete 15 dní.

 • Stahujte na této adrese (7,6 MB).


 • Nejčtenější

  „Tak mě zastřel!“ vykřikl ruský voják a zavraždil šestnáctiletého kluka

  Vražedná zbraň. Tímto typem pistole Stečkin APS zastřelil opilý ruský voják...

  „Teď v Československu platí sovětské zákony,“ řekl ruský generál vyšetřovatel Veřejné bezpečnosti, když pátrali po...

  Zabil je výbuch ruského tanku v centru Prahy. KSČ ničila životy pozůstalým

  Tanky typové řady T-54/55, ten blíž k fotografovi evidentně neschopný pohybu,...

  Zatímco na pražské Vinohradské třídě hořel a vybuchoval tank, zmatení ruští vojáci na Václavském náměstí zahájili palbu...  Horký nápoj vás ve vedru ochladí lépe, zjistili vědci. Ale má to háček

  Horký nápoj v horkém létě?

  Biologie lidského těla někdy funguje přesně naopak, než by člověk čekal. Příkladem je pití horkých nápojů v létě. Zní...

  Připravte se na pád cen SSD disků. Mohou zlevnit na třetinu

  SSD disky jsou stále levnější

  Podle firmy Objective Analysis je na trhu tak velký převis nabídky NAND pamětí, které slouží k výrobě SSD disků, že...

  Proč ruský tank narazil do domu v Liberci, už se nedozvíme. Zabil dva lidi

  Sovětský tank narazil do podloubí domu na náměstí v Liberci. Přímo pod troskami...

  Tu fotografii zná asi každý. Ruský tank naráží do podloubí na náměstí v Liberci. Lidé v panice prchají, ostatní...

  Další z rubriky

  Stáhněte si zdarma: klikněte a relaxujte, nebo zálohujte počítač

  Ilustrační foto - relax

  Dopřát si při práci na PC příjemné zvuky na pozadí či se připravit na kvalitní spánek pomůže program Click and Relax. O...

  Fotografie stokrát jinak vytvoří nejlepší fotoeditační programy

  Ilustrační foto - notebook

  Paměťové karty digitálních fotoaparátů, smartphonů či tabletů se zejména v létě plní šílenou rychlostí. Chcete-li...

  Nechte si to spočítat. Účetní systémy pro živnostníky i malé firmy

  Ilustrační foto - finance

  Zpracování účetnictví je nejvhodnější svěřit někomu znalému v tomto oboru. Pokud si přece jen chcete účetnictví vést...

  Najdete na iDNES.cz