Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


WildTangent Game Plugin - zahrajte si ve Winampu hry

  0:10aktualizováno  0:10
Je škoda používat Winamp jen k přehrávání MP3 souborů, když si v něm můžete zahrát i hry. Firma WildTangent nabízí sadu šesti zdařilých her různorodých žánrů s pěknou grafikou, které využívají okno Minibrowseru Winampu.
Jistě jste si všimli, že "na internetu je to samá skvělá gamesa", a tomu se musíme přizpůsobit i my. Jak to ale skloubit se zaměřením na zvuk a MP3? Díky firmě WildTangent vám můžete představit hry určené pro MP3 přehrávač Winamp. Hry jsou dnes doplňkem mnoha elektronických přístrojů, a tak si u WildTangentu řekli, proč by nemohly doprovázet softwarový MP3 přehrávač. Firma WildTangent, která se zabývá softwarem pro 3D grafické animace a pro zapojení multimédií v Internetu, není nováčkem ani v oblasti MP3. V souladu se svým zaměřením se soustředila na velmi oblíbené vizualizační pluginy pro MP3 přehrávače (Sonique, UltraPlayer a Winamp). Řadu rozmanitých vizualizací si můžete zdarma stáhnou na domovských stránkách firmy.

Posledním produktem firmy, který takto propojuje grafiku, zvuk a animace, jsou hry určené pro přehrávač Winamp. Jedná se o opravdové hry, zábavné a graficky dokonalé, které využívají vlastní technologii Wildtangentu WebDriver a zobrazují se v okně minibrowseru Winampu. V současné době naleznete v nabídce šest her pokrývajících různé žánry od her sportovních až po logické (Space Rocks, PigPen, Blasterball, GemMaster Speedway, Track Meet). U některých náročnějších her (Speedyway) se neobejdete bez 3D grafické karty. WildTangent Game Plugin je plugin s obecným určení a stává se proto přirozenou součástí přehrávače. Instalace her je stejná jakou u jiných pluginů, stačí jen určit adresář Winampu. Hry se spouští z menu Winampu po kliknutí pravého tlačítka myši (nebo Alt+F). V nabídce Games jsou přístupné všechny nainstalované hry.

Při hraní her si můžete samozřejmě pouštět ve Winampu své oblíbení písničky. Pokud vaše karta nepřehrává více zvuků najednou, můžete použít pro přehrávání výstupní DirectSound plugin Winampu (v preferencích Winampu). Hry používají DirectSound, takže je možné míchat zvuky a přehrávanou hudbou. V konfiguraci pluginu je také možné zvolit, aby MP3 streaming nepřepínal okno minibrowseru. Hry jsou velmi pěkné a je skoro neuvěřitelné, že se jedná o pouhé pluginy k přehrávači. Pro někoho se takový program může zdát zcela zbytečný, ale v každém případě je skvěle provedený. A hlavně - konečně někdo přišel s praktickým využitím minibrowseru Winampu.

Výrobce: WildTangent
Website: www.wildtangent.com
Dowlnload: www.wildtangent.com/publiclinks/winamp/games/
Platforma: Windows 95/98/2000/NT
Cena: freeware

Autor:


Nejčtenější

Ve dveřích se ohlédl a usmál. Na co nezapomene česká prokurátorka v Haagu

Anna Richterová v době, kdy pracovala pro tribunál v Den Haagu. Snímek je z...

Prokurátorka Anna Richterová je jedinou Češkou, která pracovala u mezinárodního tribunálu pro vyšetřování zločinů v...

Kennedyho sestru Rosemary zničili ambiciozní rodiče lobotomií

Kennedyho sestru zničili ambiciozní rodiče lobotomií

13. září 1918 se narodila Rosemary Kennedyová, sestra prezidenta Johna Fitzgeralda Kennedyho. Od dětství s ní byly...Zelená Sahara, o hodinu delší den a rozpad Afriky. Co čeká naši planetu?

Budoucnost

Na základě současných poznatků dokážou vědci odhadnout, co se stane v daleké budoucnosti. Připravili jsme pro vás výběr...

Lákavá návnada. Jak se ruská agentka přibližovala k Trumpovi

Marija Butinová (19. 7. 2018)

Vyšetřování vlivu Moskvy na poslední americké volby se dostalo k zajímavému odhalení. Ruská agentka se podle něj...

Pohozeni v jednom hrobě. Po 400 letech vracíme dívce a chlapci tvář

Odhalení podoby dvou chlapců a devčete

Na začátku byla náhoda. Stavba rodinného bazénu u domku v Táboře odhalila kosterní pozůstatky tří lidí. V těchto dnech,...

Další z rubriky

Nechte tablet změřit okolní hluk nebo prověřit bezpečí vaší sítě

Tablet pro práci i zábavu

Vyzkoušejte výborné přehrávače videa a hudby nebo aplikaci na kontrolu zabezpečení zařízení připojených k domácí síti...

Hrátky s kamerou. Webkamera jako hlídač majetku a osob

Ilustrační foto - kamera

Pro základní potřebu ochrany majetku a osob nemusíte vlastnit důmyslný kamerový systém. Máte-li webkameru, potom ji...

Stáhněte si zdarma: e-mailový oznamovač s otevíráním poštovní schránky

Ilustrační foto - e-mail

Howard E-Mail Notifier schováte v informační části hlavní lišty a vždy když přijde e-mail, dá o tom vědět. Pro...

Najdete na iDNES.cz