Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Zajímavé programy a utilitky ke stažení zdarma - surfujeme offline

aktualizováno 
Disponujete-li jen omezeným připojením k internetu, můžete svůj počítač obohatit o program pro stahování celých webů. Své oblíbené stránky si tak stáhnete k sobě na pevný disk a kdykoliv později si je můžete nerušeně prohlédnout.

Peníze za dobu strávenou na internetu jsou pro velkou část naší populace, zejména pro modemisty, asi největším problémem. Co impuls, to další vynaložené finance. Abyste svůj čas strávený na serverech co nejvíce minimalizovali, může zkusit použít služeb tzv. webových offline browserů.

Softwarový týden
Pocebitový týden byl na nové verze softwaru poněkud skoupý. Ale i přesto se našlo pár zajímavých downloadů, které by neměly uniknout ani vám. Vývojáři XPde projektu uvolnili verzi linuxového desktopu, který je téměř k nerozeznání od prostředí ve Windows XP. Pokud tedy po něm zatoužíte, určitě navštivte tyto stránky. AC3 Filter je mezi uživateli výpočetní techniky znám jako výborný audio kodek k AVI souborům. Ten se začátkem týdne dočkal nové verze - 0.66b, tak neváhejte a stahujte. SW gigant Microsoft vydal opět další záplaty na své produkty týkající se tentokrát chyb v OS Windows 2000. Těch je více než dost - více naleznete zde. Také audio přehrávač Winamp 2.9 se dočkal své druhé beta verze. O jejích přednostech se můžete více dozvědět na oficiálních stránkách. A v úplném závěru týdne mohla HW kutily potěšit další verze SW chladícího nástroje CPUCool 7.2.0.

Webové offline browsery
I když pevné internetové připojení v posledních několika měsících doznalo i v našich podmínkách velký "boom", stále není tak rozšířeno, jak by si většina z nás přála. Značná část populace se musí neustále připojovat pomocí tzv. vytáčeného připojení (modem). U nich každá strávená minuta na webu hraje obrovskou roli. Platí totiž za impulsy, které jsou zejména ve špičce velmi drahé. Jim alespoň částečně mohou ulehčit od neustálého hlídání doby strávené na internetu s připojeným modemem programy, které se postarají o kompletní download vašich serverů na lokální disk. Během několika minut prostě dojde ke stažení všech potřebných stránek (vytvoření mirroru) na PC a vy se můžete odpojit a surfovat na nich, jako byste byli stále on-line.

TOP programy v uplynulém týdnu:

Zaměření

Internet-programy

Název

K-lite

Restoration

Download Accelerator Plus

Verze

1.3 Final

2.5.14

5.3.0.0

Popis

Marně hledáte na internetu různé kodeky pro přehrání video souboru? Již nepátrejte. Zkuste instalační balík K-lite, který obsahuje všechny pěkně pohromadě.

Smazali jste si soubor a vysypali jste již koš? Ještě není nic ztraceno. Pro jeho obnovu můžete využít služeb právě tohoto nástroje. Jestliže ještě nebyl přepsán jinými daty, dokáže ho na disku najít a obnovit.

Stahovač, který nestahuje pouze jednu, ale několik částí souboru zároveň, které se po dokončení zkompletují a vytvoří plnohodnotný celek. Tímto procesem se download urychlí.

Více na...

Technet.cz

Technet.cz

Technet.cz

Velikost

3.8 MB

150 kB

1.1 MB

Staženo celkově/týdně

4099x/317x

1145x/1145x

17111x/561x

Stahujte na

URL - Stahuj

URL - Stahuj

URL - Stahuj

Oficiální stránky

K-lite

Brian Kato

SpeedBit Ltd.

Databáze Stahuj je denně aktualizována a objevují se zde ty nejlepší programy a utility, které by vám určitě neměly uniknout. Jednotlivé programy jsou v databázi tříděny podle oblastí, do nichž spadají. Nechybí u nich krátký popis či další užitečné údaje (velikost souboru, výrobce). Program můžete oznámkovat. Věříme, že si ze seznamu, případně samotné rubriky vyberete software, který pro vás bude užitečný...

Pro tento týden Technet.cz doporučuje následující programy:

Surfujte offline:

Offline Commander 1.9  - shareware
Pro tento program není problém stahovat jak jednotlivé stránky, tak dokonce celé weby. V offline režimu v nich pak můžete vyhledávat, prohlížet a procházet adresářovou strukturou. Program napomáhá i rychlejšímu surfování, když jste on-line. Podporuje technologie: FTP, Java a VB skripty, CSS, Macromedia Flash, XML/XSL/DTD, TOC, Acrobat, RealMedia, Cookies, různé proxy servery.

 • Stahujte na této adrese (3.35 MB).

  Offline Explorer 2.7.1159 SR3 - shareware
  Po připojení automaticky stáhne předem nadefinované stránky a opět se odpojí. Nemusíte tedy kontrolovat jednotlivé impulsy za připojení. Je tedy vhodný zejména pro modemisty. Vestavěný HTTP server umožňuje sdílení stáhnutých stránek na intranetu. Stahování HTTPS, MMS a RTSP je podporováno jen v profesionální verzi. Podpora slovenského jayzka.

 • Stahujte na této adrese (1.43 MB).
 • BlackWidow 4.37 - shareware
  Velmi jednoduchý program nejen pro offline prohlížení. Jeho funkce se může hodit většině uživatelů internetu. Disponuje skenováním stránek, mapovacím nástrojem a navíc si s ním můžete vytvořit jednoduchý profil struktury webu. Navíc díky zabudovanému filtru můžete stahovat jen soubory, které chcete (GIF, JPG, AVI, HTML soubory...). Dokáže také navázat na přerušené stahování.

 • Stahujte na této adrese (2.1 MB).
 • Go!Zilla Free v4.11.39 - adware 
  Program kromě klasického stahování větších souborů umí také ukládat stránky z internetu včetně jejich struktury. Při spadnutí dokáže navázat spojení tam, kde skončil. Navíc je kompletně skinovatelný. Podporuje vícenásobné stahování a automatickou dekomprimaci stažených souborů. Jde tedy kompletní balík pro vaše on-line a offline surfování.

 • Stahujte na této adrese (3.93 MB).
 • JOC Web Spider 3.5 - shareware
  Offline browser, který ukládá současně až desítky stránek najednou. Kompletně stáhne na váš pevný disk všechny vaše stránky pro pozdější procházení. Funguje na klasické pavučinovém prohledávání odkazů.

 • Stahujte na této adrese (514 kB).
 • Leech 3.3.2 - shareware 
  Prográmek má za úkol kompletní download celého webu na lokální disk. Jde o dalšího zástupce, jenž nenabízí nic nového oproti konkurenci. Umožňuje určit, jak velké soubory se mají stahovat, a úroveň hloubky stránek.

 • Stahujte na této adrese (1.42 MB).
 • Website Extractor 8.83 - trialware
  Tento program, krom klasického stažení vámi nadefinovaných stránek, stáhne i obsah linkovaných stránek. Všechny odkazy jsou tedy plně funkční, i když se informace nenacházejí na stránkách ke stažení. Navíc můžete nadefinovat různé filtry, hloubku a řadu klíčových slov.

 • Stahujte na této adrese (794 kB).
 • Teleport Pro v1.29 - shareware
  Malinký, leč velmi výkonný prográmek pro stahování webových stránek nebo jejich částí na lokální disk, schopný pracovat až s deseti připojeními najednou. Obsahuje vestavěný plánovač a podporu proxy serveru.

 • Stahujte na této adrese (894 kB).
 • HTTrack 3.23 - freeware
  Open source offline prohlížeč pro stahování celých webů. Vytváří stejnou strukturu jako na serveru, kam zkopíruje obrázky, HTML soubory a všechny další soubory ze serveru. Možné je také nastavení automatického update.

 • Stahujte na této adrese (3.2 MB).
 • Super Boot 3.1 - freeware
  Automaticky stahuje vaše stránky pro offline prohlížení. Díky jedinečné technologii vypadají zkopírované stránky stejně jako jejich on-line originály. Program je velmi rychlý s intuitivním ovládáním. Navíc podporuje filtry pro ukládání podle několika parametrů.

 • Stahujte na této adrese (703 kB).
 • 1ClickWebSliderShow 2.0 - freeware
  Jednoduchý a výborný program pro kopírování obrázků z webů na pevný disk. Jde sice teprve o druhou verzi, ale má velké ambice. Vhodný zejména pro ukládání obrovského množství různých obrázků.

 • Stahujte na této adrese (779 kB).
 • ZippedWeb 1.21 - freeware
  Z českých dílen: Program, který dokáže uchovat vaše WWW stránky v komprimované podobě a přesto vždy připravené k alternativnímu prohlížení. Po kliknutí na zkomprimovaný soubor, ve kterém se dané stránky nacházejí, se spustí tento program a dekomprimuje si data do paměti systému. Následně už k těmto stránkám přistupujete klasicky pomocí svého webového prohlížeče. ZippedWeb se chová jako klasický web server, tzn. že vaše stránky může vidět každý člověk, který je s vaším počítačem propojen sítí. Používá kompresi podobnou formátu ZIP, která dokáže udělat divy s konečnou velikostí daných stránek. Tento program může sloužit k prezentacím, k uchování stránek s možností rychlého prohlížení. Dále umožňuje zaheslovat obsah a nově i tvorbu tzv. samorozbalovacích (SFX) archívů.

 • Stahujte na této adrese (1.51 MB).
 •  

  Audio a MP3 programy
  Po cebitové přestávce vám servírujeme další lahůdky, mezi nimiž najdete nový Winamp 2.9 Beta 2, hudební centrum Cakewalk Pyro 2003, novou verzi luxusního AudioEditu, Ace-High CD Burner pro vypalování audio CD, DVD Ripper, MP3Doctor pro opravu vadných souborů a mnoho dalších aplikací.

 • Celý článek s nejlepšími MP3 programy k nahlédnutí zde.
 • Přímý odkaz do rubriky Stahuj

  Zajímavé programy a utilitky ke stažení zdarma... (dosud vyšlo)

  Datum vydání Zaměření
  18.03.2003 Chcete e-mailovat?
  04.03.2003 S čím na FTP?
  25.02.2003 Software na úpravu fotografií
  18.02.2003 Instant messengery
  11.02.2003 Souboroví manažeři
  04.02.2003 Editace a střih video souborů (2)
  28.01.2003 Správa diskových oblastí
  21.01.2003 Editace a střih video souborů (1)
  07.01.2003 Osobní firewally a antivirové řetězce
  31.12.2002 Silvestrovský nářez
  18.12.2002 Testujeme výkon PC
  10.12.2002 Ovladače, drivery
  03.12.2002 Antivirové programy
  26.11.2002 Vypalovací programy
  19.11.2002 Prohlížeče obrázků
  12.11.2002 Prohlížeče internetových stránek
  05.11.2002 Software do kanceláře
  01.11.2002 Lepíme díry, zabezpečujeme systém
  22.10.2002 Správci pamětí
  15.10.2002 Internet a utility
  Autor:


  Témata: software, WinAmp


  Hlavní zprávy

  Další z rubriky

  Aplikace nahradí zapomenutou myš.
  Aplikace pro tablety: náhrada myši či bezpečné připojení k wi-fi

  V dnešním výběru aplikací poradíme, jak nahradit zapomenutou počítačovou myš, jak se bezpečně připojit i k volné wi-fi síti, jak dostat stejný e-mailový klient...  celý článek

  Nabídka aplikací pro přehrávání videí ve Windows 10
  V nových Windows patrně nebude Media Player

  Příští týden má být uvedena nová verze Windows 10 s označením Fall Creators Update. Podle aktuálního zjištění má být z jeho součástí odstraněn multimediální...  celý článek

  Ilustrační foto
  Elektronické knihy si přečtete v notebooku, smartphonu i tabletu

  Pro čtení elektronických knih nemusíte vlastnit specializovaná zařízení – čtečku knih – stačí vám aplikace a můžete si je stejně dobře číst na PC s Windows,...  celý článek

  JLV, a.s.
  Kuchař/ka, zástupce šéfkuchaře - Praha

  JLV, a.s.
  Praha, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj
  nabízený plat: 25 000 - 35 000 Kč

  Najdete na iDNES.cz  mobilní verze
  © 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
  Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.