Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Zkuste programy, které vám pomohou v podnikání

aktualizováno 
Podnikatelé, živnostníci, obchodníci, připravili jsme pro vás přehled užitečného softwaru, který vám může pomoci zefektivnit vaše služby a udělat vaše obchodování přehlednější.
Buzola, peníze, dovolená

Buzola, peníze, dovolená - Buzola, peníze, dovolená | foto: Profimedia.cz

K úspěšnému a ziskovému podnikání potřebujete prostředky. Podle druhu podnikání jsou to prostory, lidé, stroje, zařízení, zásoby, auta, technika apod. Zvládnout musíte i technologii podnikání, marketingu, komunikace, účetnictví, vztahů a řešení problémů. V neposlední řadě je zapotřebí udělat si přesný přehled o tom, co děláte a kolik vám to vynáší.

Pro evidenci zboží, vydávání jídla, či vyřízení reklamací můžete sice používat evidenční listy, kartotéky nebo šanony, ale mnohem výhodnější je pořídit si speciální software šitý vašemu podnikání na míru. Máme informační věk a mnoho firem i soukromých podnikatelů používá pro svou práci počítač. Proč jeho služeb tedy nevyužít i pro vedení obchodu či vašich služeb? Půjčujete knihy, auta či nářadí? Máte kadeřnický či módní salón? Zabýváte se rozvážkou jídla? Máte hotel či restauraci? Potom by se vám mohly hodit následující programy.

Renter 2007 - demo
Program Renter 2007 uvítají především ti, kteří chtějí mít přehled o svém majetku, který pronajímají a vypůjčují. A to ať se jedná o pronájem vozidel, knih, nebo například sportovního materiálu. Program nabízí nejrůznější statistiky a přehledy o pronajímaném zboží, odběratelích, umožňuje tisknout smlouvy a vystavovat faktury.

 • Stahujte ze Slunečnice na této adrese (4 MB).


  Jednoduché reklamace - donationware

  Program slouží k evidenci a hlídání reklamací. Reklamace jsou barevně rozlišené podle stupně vyřízení a doby trvání (hlídání termínů). To zajišťuje rychlou orientaci, okamžitý přehled o tom, co je třeba akutně dořešit nebo jakou informaci podat zákazníkovi na telefonický dotaz. K dispozici jsou základní filtry vyhledávání podle nejdůležitějších charakteristik, tisky reklamačních listů, protokolů či potvrzení pro zákazníka.

 • Stahujte ze Slunečnice na této adrese (636 KB).


  Salón 1.3 - demo

  Program pro kadeřnictví a kosmetiku. Jedná se o databázi obsluhy, zákazníků, ceníku služeb a zboží, docházky, skladu a spotřeby materiálu. Aplikace dále umožňuje vytvářet a tisknout účtenky a denní tržby. Položky ceníku lze zadávat pomocí paralelní čtečky čárového kódu.

 • Stahujte ze Slunečnice na této adrese (2,4 MB).


  Rozvážkovo-pokladní systém A.W.I.S. ROZVOZ - demo

  Databázový software pro restaurace s rozvážkou jídla, pizzerie, hotely, fast foody a další. Rozvážko-pokladní systém je optimalizován pro rychlé a jednoduché vkládání položek a to jak pomocí třímístných kódů, tak i výběrem z přehledu.

 • Stahujte ze Slunečnice na této adrese (3,4 MB).


  VLKsoft Knihovna 2.1 CZ Standard Edition - freeware

  Program pro evidenci školní knihovny. Lze editovat čtenáře, knihy a výpůjčky. Databázi výpůjček je možné archivovat. Program umožňuje i jednoduché zabezpečení pomocí hesla.

 • Stahujte ze Slunečnice na této adrese (2 MB).


  Recepční a rezervační systém pro hotely - demo

  Aplikace s rychlým a jednoduchým ovládáním pokrývajícím agendu spojenou se správou a rezervacemi ubytovacích kapacit jednotlivých zařízení. Zadání druhu pokoje v hotelu - počet lůžek, sociální zařízení (umyvadlo, WC, koupelna), slovní popis vybavení. Vedení knihy zákazníků, objednávek a rezervací.

 • Stahujte ze Slunečnice na této adrese (3,6 MB).


  Rozvážkovo-pokladní systém 1.02 - demo

  Software pro restaurace s rozvážkou jídla, pizzerie, hotely, fast foody a další. Obsahuje celou pokladnu plus nástavbu obsahující: správu klientů, počítání cesty, evidence objednávek,  statistiky a docházku.

 • Stahujte ze Slunečnice na této adrese (3,6 MB).


  ABC Prodeje 4.0 - trial

  Program ABC Prodeje komplexně řeší problém maloobchodního prodeje. Dovoluje evidovat skladové zásoby, tisknout účtenky a faktury při prodeji, inventarizovat prodejnu a provádět různé operace nutné k vyhodnocení tržeb za dané období. Umožňuje, aby každý kus zboží měl vlastní sériové číslo a aby se k některému zboží vázaly množstevní nebo časově omezené slevy.

 • Stahujte ze Slunečnice na této adrese (5,6 MB).


  Číšník 1.02 - shareware

  Program pro ulehčení práce s evidencí při obsluze v restauracích, barech, kavárnách, klubech a pohostinstvích. Pomocí tohoto programu bude obsluha přesně vědět, co si daný zákazník objednal, či jak dlouhou dobu (tato doba může být zpoplatněna) v daném podniku strávil. Program je vhodný nejen pro evidenci spotřeby jednotlivých zákazníků, ale také pro evidenci času (internetové kavárny, kluby) stráveného se zákazníkem.

 • Stahujte ze Slunečnice na této adrese (540 KB).


  Záruky 2.4 - freeware

  Program určitě přijde vhod, pokud nakupujete drahé věci, např. elektroniku. Sleduje totiž vypršení lhůty záruky. Obsahuje položky Věc, Sériové číslo, Dobu do konce záruky, Cenu, Datum nákupu a Datum konce záruky.

 • Stahujte ze Slunečnice na této adrese (113 KB).


 • Nejčtenější

  Zabil je výbuch ruského tanku v centru Prahy. KSČ ničila životy pozůstalým

  Tanky typové řady T-54/55, ten blíž k fotografovi evidentně neschopný pohybu,...

  Zatímco na pražské Vinohradské třídě hořel a vybuchoval tank, zmatení ruští vojáci na Václavském náměstí zahájili palbu...

  Tento pancíř dá tankistům pocit bezpečí a jistoty. Ale bude to stačit?

  SMART PROTech na tanku Leopard 2

  Německá firma IBD Deisenroth Engineering (IBD) představila prototyp balistické ochrany SMART PROTech pro obrněná...  Úspěšný start. Sonda míří ke Slunci tak blízko, jako žádná předtím

  Úspěšný start rakety Delta IV Heavy 12.8.2018 v 9:31 se sondou Parker Solar...

  V neděli ráno se ke Slunci vydala unikátní sonda Parker Solar Probe. Měla by se přiblížit k naší hvězdě podstatně blíže...

  Sulfan jako lék? V lidských buňkách možná pomáhá zvrátit stárnutí

  Klíč k procesu stárnutí tkví v DNA.

  Tým vědců zkoumající jednu z příčin stárnutí oznámil úspěch, a to přímo na lidských buňkách v laboratorních podmínkách....

  V noci se dívejte na nebe. Perseidy předvedou pravidelnou podívanou

  Perseidy (Irsko, 7. srpna 2009)

  Ani letos nás prach z komety Swift-Tuttle nemine a zájemci, kteří vydrží dlouho do noci, se tak mohou těšit na...

  Další z rubriky

  Stáhněte si zdarma: klikněte a relaxujte, nebo zálohujte počítač

  Ilustrační foto - relax

  Dopřát si při práci na PC příjemné zvuky na pozadí či se připravit na kvalitní spánek pomůže program Click and Relax. O...

  Tipy pro Windows 10: nastavte výkon grafiky či rychlost stahování

  Tipy a triky pro Windows 10

  Nové Windows 10 umí měnit šířku datového pásma při stahování aktualizací a pomohou rychle zjistit, zda se právě...

  Stáhněte si zdarma: profesionální spolehlivý firewall pro domácí použití

  Ilustrační foto - bezpečnost

  Vyzkoušejte osobní firewall spravující a sledující veškerou příchozí a odchozí komunikaci v PC. Zajímat by vás mohl i...

  HUBNUTÍ: Dvojnásobná maminka zhubla 20 kilogramů
  HUBNUTÍ: Dvojnásobná maminka zhubla 20 kilogramů

  Maminka pod přezdívkou Adenka84 dokazuje, že opravdu lze omládnout! Během pár měsíců zhubla dvacet kilogramů – se dvěma dětmi, při návratu do práce a potížích se štítnou žlázou.

  Najdete na iDNES.cz